Здоров'я

Змінна робота руйнує сексуальне життя чоловіків

Змінна робота, як відомо, впливає на здоров’я працівників, впливаючи на якість сну, час прийому їжі і здатність займатися фізичною активністю. Тим не менш, новий огляд трьох досліджень показав, що ненормований робочий день може послабити чоловічу статеву функцію і знизити шанси на батьківство.

Отримані результати також пов’язують недолік сну з сечовими проблемами і еректильною дисфункцією. За словами експертів, змінна робота знижує рівень тестостерону, який підживлює статевий потяг чоловіка, і спричиняє вироблення неякісної сперми, що ускладнює шанси стати батьком.

В одному з трьох досліджень експерти вивчили 75 безплідних чоловіків, які мали змінну роботу, 96 безплідних чоловіків без змінної роботи і 27 чоловіків, які нещодавно стали батьками. У двох інших дослідженнях майже 2500 чоловіків відповіли на запитання про проблеми з сечовипусканням.

Фахівці виявили, що у чоловіків, які працювали в нічну зміну і страждали безпліддям, спостерігається значно більш низька кількість сперматозоїдів. Вчені вважають, що нестача сну змінює рівень гормонів і активність генів, які є важливими для вироблення сперми.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button