Здоров'я

Фітнес-клуб можуть бути розсадником зарази

Походи у фітнес-клуб можуть становити небезпеку для здоров’я. Справа в тому, що багато відвідувачів несумлінно ставляться до питання особистої гігієни, що значно підвищує ризик поширення небезпечних інфекцій, стверджують фахівці Американського товариства мікробіології.

1-26-01-2015-600-400

Дослідники пояснили, що на спортивних тканинах, таких як поліестер, мікроби розмножуються швидше, ніж на бавовні. Це призводить до утворення не тільки неприємного запаху, а й інфекцій. Контактні види спорту становлять найбільшу небезпеку в поширенні небезпечних мікробів, так як вони переміщуються з одягу однієї людини на одяг іншої.

Фахівці відзначили, що до патогенів можуть ставитися бактерії, що викликають застуду, метицилін-стійкий золотавий стафілокок, навіть вірус грипу і норовіруси. Крім того, патогени з одягу потрапляють також на спортивне обладнання.

Читайте також: Надмірне заняття фітнесом шкодить здоров’ю

Бактерії розмножуються, використовуючи певне джерело їжі. Це може бути шкіра. З потом бактерії отримують вологу і поживні речовини. Також розсадником зарази є дитяча спортивна форма, яка нерідко зберігається в школі. Дослідники рекомендують регулярно прати спортивний одяг при температурі понад 60 градусів з антибактеріальним засобом. Притому, спортивний одяг слід прати окремо від решти білизни, особливо, якщо речі належать людині, яка недавно хворіла.

Натхнення: medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button