Технології

Знайдено реальний спосіб долетіти до інших зірок

Міжнародна група вчених визначила характеристики “корабля поколінь”, необхідні для здійснення успішного міжзоряного польоту. За словами фахівців, створення подібного зорельота виявилася більш реалістичною ідеєю, ніж вважалося раніше. Про це повідомляє видання Science Alert.

«Кораблем поколінь» називають гіпотетичний тип космічного корабля для міжзоряних подорожей, чия швидкість значно менше швидкості світла. Такий корабель долетить до системи Альфи Центавра, що знаходиться в 4,37 світлового року, за декілька тисяч років. Він повинен бути самодостатнім і мати на своєму борту величезну кількість ресурсів, необхідних для підтримки життя багатьох поколінь людей.

Дослідники використовували програмне забезпечення HERITAGE, в якому реалізований метод Монте-Карло, що полягає в генерації безлічі випадкових сценаріїв. Виявилося, що для подорожі в іншу зоряну систему потрібен екіпаж, яий складається як мінімум з 98 осіб, щоб значно зменшити ризик генетичних порушень у наступних поколінь.

При цьому корабель повинен бути забезпечений усім необхідним для вирощування власної їжі. Однак від цього, а також від інших параметрів, включаючи чисельність екіпажу і майбутніх поколінь, залежить розмір зорельота.

Вчені оцінили, скільки калорій буде споживатися на кораблі, виходячи з віку, ваги, зросту, швидкості метаболізму й інших медичних показань. Екіпаж з 500 чоловік, що живуть на збалансованій дієті, потребує сільськогосподарських земель площею 0,45 квадратного кілометра. Культурні рослини повинні вирощуватися з використанням аеропоніки (процес вирощування рослин в повітряному середовищі) і традиційного сільського господарства.

З урахуванням цього корабель повинен являти собою обертовий циліндр (для створення штучної гравітації) радіусом 224 метри і довжиною 320 метрів. Однак за наявності інших компонентів, включаючи двигуни, паливні відсіки та електрогенератори, мінімальний розмір зорельота збільшиться вдвічі. Втім, ці оцінки поки не включають запасів води, які повинні постійно поповнюватися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button