Поради

Знаки зодіаку: що ви втратили і випустили в 2017

Іноді ми щось втрачаємо і навіть не встигаємо це зрозуміти: час, любов, радість, і потрібен лише час, щоб озирнувшись назад, ми з гіркотою це зрозуміли. Що ж втратили і втратили знаки зодіаку в 2017?

1. Овен

Ви цілими днями, годинами, хвилинами і секундами чогось чекали. Чекали, що вам хтось напише, що нарешті прийде час відпустки, що станеться щось хвилююче і цікаве. Замість того щоб фіксувати милі моменти минулого року, ви хотіли чогось більшого. Чогось кращого, або іншого. Ви фактично так і не помітили, як пролетів час.

2. Тілець

Вас засмоктала рутина, і ви застрягли. 2017 був для вас цілком комфортний, однак «зручні» відносини навряд чи повноцінні. Ви просиділи смирно на одному місці, боячись змін і вибору більш складного шляху, хоча він би міг привести до неймовірного щастя. Ви віддаєте перевагу ухилятися від ризиків і краще залишитеся в своєму світі, де затишно, безпечно і все навколо знайоме.

3. Близнюки

Коли друзі йдуть відпочивати без вас, коли ваш бос сердиться, а ваш партнер від вас іде, ви… не робите нічого! Навіть не роблячи спроб змінити ситуацію, ви починаєте картати і звинувачувати в усьому самого себе, вважаючи, що просто заслуговуєте на те, щоб з вами поводилися як з ганчіркою. Ви покірно приймаєте своє життя, таким як воно є, нічого в ньому не міняючи.

4. Рак

Протягом усього року ви надто прислухалися до думки інших людей, ви дуже соромилися і ніяковіли замість того, щоб говорити і діяти. Ви надзвичайно турбувалися про те, як оточуючі оцінювали вас з боку, хоча вам слід було б зосередитися на тому, як знайти своє щастя, а не намагатися переконувати інших у тому, що ви молодець, і все у вас добре.

5. Лев

Ви стверджуєте, що вам байдужа чужа думка, але в реальності ви годинами сидите у перукаря, бігаєте по дорогих магазинах і засмагаєте в солярії. А ще ви не пропускаєте жодного дзеркала, повз якого проходите. Вам потрібно, щоб інші люди переконали вас, що ви важливі, цінні, щось важливі і чогось варті. Власне, саме в таких діях і пройшов у вас рік.

6. Діва

У цьому році ви витратили непристойно багато часу на оточуючих. Ви мовчали про свої проблеми, адже для вас важливіше, щоб перш за все було добре в ваших друзів. А що ви зробили для самого себе у минулому році? Взагалі нічого! Вам треба припинити думати про себе як про особистість другорядну і віддавати пріоритет своїм інтересам.

7. Ваги

Ви мирно курсуєте за течією, і деколи це непогано. Але весь рік ви дозволяли своєму оточенню вирішувати, де ви будете обідати, що ви будете дивитися і робити, і виконували те, що вам говорили. У якийсь момент ви припинили приймати власні рішення і дозволили близьким повністю контролювати і направляти ваше життя.

8. Скорпіон

Ви весь рік гарячково шукали сенс і мету свого життя. Ви бачите, як ваші друзі купують собі житло, створюють сім’ї і народжують дітей. Ймовірно, ви поки ще не готові до всього цього, але від цього ви не відчуваєте себе цілісною особистістю. Щось всередині вас говорить, що вам потрібно займатися чимось дуже важливим, щоб відчути, що ви не марно живете в цьому світі.

9. Стрілець

Ви занадто швидко і легко здаєтеся і тому кидаєте всякі починання, закінчуєте відносини, звільняєтеся з роботи, закидаєте свої захоплення, які робили вас щасливим. Весь рік ви сумнівалися в собі, хоча повинні були себе надихати і підтримувати.

10. Козеріг

Весь рік ви посилено працювали. Рідко бачилися зі своїми друзями і не висипалися. Трималися тільки на енергетичних напоях і каві. Часом вам здавалося, що ви не живете зовсім, а заробіток грошей став єдиним сенсом вашого існування. Незважаючи на те, що вам дуже важлива ваша робота, все-таки потрібно давати собі перепочинок.

11. Водолій

Проаналізувавши рік, ви з подивом зауважите, що перетворилися в закінченого песиміста. Ви забули всі кумедні ситуації і веселі заходи, оскільки в голові у вас чомусь засіли тільки жахливі трагедії і події. Цей рік зробив вас менш довірливим, і ви перестали бачити в житті позитив.

12. Риби

Ви посилено живете минулим. Зверніть увагу – це був 2017 рік, а не 2007. Ви стали з кимось вже не такими близькими друзями. Ви більше не можете прикидатися, що сьогоднішнє життя таке ж, як і раніше. Навіть ви самі не такий, як раніше – і це добре. Ви виросли і подорослішали. Вам потрібно прийняти факт, що все і завжди змінюється. Не можна воювати з часом.

Натхнення: flytothesky.ru

Кнопка «Наверх»