Людина

Вчені порекомендували взимку частіше займатися сексом для боротьби з простудними захворюваннями

Американські вчені провели дослідження, в ході якого з’ясували, що інтимна близькість підвищує імунітет і допомагає боротися зі збудниками простудних захворювань. Відповідно до порад експертів, слід частіше займатися сексом в холодну пору року, коли респіраторні інфекції особливо активні.

Як стверджують фахівці, під час статевого акту вироблення антитіл для боротьби з вірусами підвищується на третину, відповідно ризик простудного захворювання зменшується. Крім того, при занятті сексом посилюється потовиділення, що також допомагає організму позбутися від хвороби. Користь близькості не закінчується захистом від простудних захворювань, інтимні стосунки сприяють виробленню колагену, який благотворно впливає на шкіру, підтримуючи її пружність і молодість.

Експерти радять зайнятися сексом при перших ознаках застуди, а в розпалі захворювання від близькості краще утриматися, так як статевий акт послабить людини і не принесе бажаного задоволення. Вчені нагадують, що інтимний зв’язок корисний і приємний тільки в разі обопільної згоди двох партнерів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть