Головна / Авто / BMW представив у Лас-Вегасі нову безпілотну систему водіння

BMW представив у Лас-Вегасі нову безпілотну систему водіння

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Німецький автоконцерн BMW Group представив нову революційну безпілотну автоматичну систему водіння BMW ActiveAssist на міжнародній виставці International Consumer Electronics Show (International CES 2014), яка проходить в Лас -Вегасі 7-10 січня.

BMW має безперечний статус одного з провідних світових автовиробників. Концерн BMW Group створив новий прототип з високим ступенем автоматизації водіння, який використовує передові технології управління, щоб продемонструвати максимальну безпеку до динамічної межі автомобіля.

BMW представив у Лас-Вегасі нову безпілотну систему водіння

У ході виставки CES’2014, на спеціальному треку була продемонстрована робота атопілота на автомобілі BMW 6 серії.

Автопілот, розроблений німецькими інженерами, з легкостью впорався з високошвидкісними поворотами. Найбільш дивною частиною демонстрації стало проходження повороту на мокрому асфальті. Автомобіль почав сильно йти в замет, але система не дала йому розвернутися на 180 градусів, зберігаючи при цьому плавний дрифт до кінця повороту.

До складу автопілота від BMW увійшов ультразвуковий радар, стереоскопічна камера з кутом огляду 360 градусів, надточні GPS-датчики і бортовий комп’ютер, який обробляє інформацію, що надходить від зовнішніх пристроїв інформацію і управляє кермом, а також педалями газу і гальма. Можливо, з часом автопілот буде контролювати запуск двигателя, його вимкнення. Настане ера справді розумних машин.

Інноваційний комп’ютер дозволяє не тільки утримувати смугу руху автомобіля, але і обганяти повільніші машини, об’їжджати перешкоди, а в умовах гоночного треку обчислювати оптимальну траєкторію руху та входження в повороти.

Інженери BMW не заперечують того, що їх система ще потребує доопрацювання, але все одно це вже є величезним досягненням в сучасному автомобілебудуванні.

Концерн BMW Group — один з найуспішніших у світі виробників автомобілів і мотоциклів. Йому належать такі відомі бренди, як BMW, MINI, Husqvarna Motorcycles та Rolls- Royce. Будучи міжнародною компанією, BMW Group випускає автомобілі на 29 заводах в 14 країнах світу, підтримуючи мережу торгових представників більш ніж в 140 країнах.

Успіх концерну BMW Group завжди ґрунтувався на чіткому баченні довгострокової перспективи і високому рівні відповідальності. Стратегія компанії передбачає в тому числі забезпечення екологічної та соціальної стійкості вартісного ланцюжка, повну відповідальність за процес виробництва продукції та суворе дотримання зобов’язань з охорони природних ресурсів. Завдяки зусиллям співробітників концерну протягом останніх восьми років BMW Group визнається галузевим лідером згідно індексам стійкості Доу-Джонса.

Натхнення: www.autoweek.com.ua

 
Loading...
comments powered by HyperComments