Земля

Нас чекає новий льодовиковий період?

Японські та російські вчені стверджують, що вже в 2055 на нашій планеті може наступити новий льодовиковий період, який, цілком можливо, триватиме пару століть.

Нас чекає новий льодовиковий період?

В даний час основною теорією розвитку клімату в найближчому майбутньому є глобальне потепління. Втім, згодні з цим далеко не всі, і деякі вчені, такі, як океанолог Мототака Накамура, вважають, що через десятиліття на нашій бідній планеті настільки похолодає, що це можна буде з повним правом назвати льодовиковим періодом. Причому, холоднішати почне вже з 2015 року. Подібний сценарій озвучує і інший учений, Хабабулло Абдусамматов, що займається спостереженнями за Сонцем в Пулковській обсерваторії.

Сонячна активність, за їхніми словами, буде значно знижуватися, що в поєднанні з іншими факторами може привезти до падіння температури світового океану, яке, за деякими даними, фіксується вже зараз. Таким чином, вже через кілька років на планеті може початися похолодання, яке досягне свого піку в 2055, коли розпочнеться новий льодовиковий період, що триватиме два століття. В цей час температура на планеті буде настільки низькою, що площа крижаного покриву стане набагато більшою, що призведе до ще більшого охолодження Землі внаслідок кращої відбивної здатності.

Втім, це лише одна з теорій того, яким може бути наше майбутнє в найближчі десятиліття. Але той факт, що клімат, так чи інакше, зміниться, причому вельми сильно, сьогодні не заперечує більшість вчених. Так що не виключено, що нам доведеться жити в зовсім іншому світі.

Натхнення: sdnnet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button