Здоров'я

Вчені виявили «ґен щастя» у людей

Учені з Великобританії впевнені, що за відчуття радості та гарного настрою відповідає так званий «ґен щастя». Медичне назва ґена – 5 -НТТ і функціонально він відповідає за поширення серотоніну по нервових клітинах.

Вчені виявили «ген щастя» у людей

Це означає, що до щастя людина може бути ґенетично схильна. Співробітники Лондонської школи здоров’я провели опитування серед 2500 американців, яке показало, що люди з більш високою експресією ґена 5 -НТТ повністю задоволені власним життям і частіше відчувають радість. А ось у більшості людей зі зниженим рівнем серотоніну ґен 5 – HTT відрізняється стандартною структурою.

Нагадаємо, раніше американські вчені визначили ґен, що дозволяє жінкам переживати глибоке почуття щастя. Ним виявився ген MAOA, що допомагає розщеплювати серотонін, норадреналін і дофамін. Жінки, у яких була знайдена одна копія ґена МАОА з низькою активністю, відчували себе набагато щасливішими, ніж ті, у кого не виявилося такого варіанту ґена. А ось пані з двома копіями цього ж ґена ще повніше відчували щастя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button