Главная / Поради / Чим обробити капусту від блішки

Чим обробити капусту від блішки

Якщо ви помітили на капусті невеликих темних блішок, то негайно готуйтеся до боротьби за врожай, так як даний шкідник, швидше за все, — хрестоцвіті мошка. Якщо діяти, то дані комахи можуть у найкоротші терміни погубити всю розсаду.


Хрестоцвіті блішки — маленькі стрибаючі жучки чорного або зеленого кольору, мають опуклу спину і товсті задні лапки. Виглядають дані комахи цілком необразливо, однак у дійсності ці мошки здатні завдати відчутної шкоди городникам. Всього за один день вони можуть повністю занапастити молоді сходи.

Хрестоцвіті блішки — заходи боротьби

Отже, як тільки ви помітили даних комах на капусті, то, як було сказано вище, негайно приступайте до боротьби з ними. З хрестоцвітною блошкою справляються багато народних засобів, наприклад, один з найбільш ефективних засобів — суміш пилу (звичайної дорожньої) і нафталіну. Все, що потрібно зробити, це змішати в рівних пропорціях ці інгредієнти, покласти суміш в марлевий мішок і притрусити грунт навколо рослин. Добре себе зарекомендувала також суміш золи, тютюнової пилу і гашеного вапна.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299

Що стосується народних рецептів для обприскування капусти від блішок, то ефективна зольна суміш. Необхідно літр попелу залити трьома літрами води, додати трохи рідкого мила (чайну ложку), перемішати і дати настоятися близько трьох-п’яти годин. По закінченні часу обприскати рослини (робити це краще рано вранці). Процедуру необхідно провести не менше трьох разів з пятидневными перервами.

Читайте також:

Добре відлякують цих шкідників та інші настої для обприскування, наприклад, оцтовий (склянка 9% оцту на відро води), часниковий (склянку подрібненого часнику на п’ять літрів води).

Взагалі, якщо ви не бажаєте знати проблем з таким несприятливим, як хрестоцвіті блішки, то вам просто необхідно проводити заходи профілактики проти цих шкідників. Наприклад, перед висаджуванням розсади капусти навколо грядок можете посадити кріп, картопля або кмин, а в борозни укласти гілки полину.

Натхнення: www.kakprosto.ru

 

 
comments powered by HyperComments