Главная / Ґаджети / Дбайливі шкарпетки зупинять відео, якщо ви заснете (відео)

Дбайливі шкарпетки зупинять відео, якщо ви заснете (відео)

Якщо самостійно не виходить запам’ятати той самий момент відео, в який ви заснули, компанія Netflix (американський постачальник фільмів і серіалів на основі потокового мультимедіа) пропонує всім глядачам скористатися їх підказкою та створити власного кмітливого помічника — високотехнологічні шкарпетки.

На офіційному сайті автори вироби пропонують докладну інструкцію — для початку доведеться озброїтися спицями і зв’язати симпатичну пару вовняних шкарпеток. Втім, якщо у вас вже є улюблена пара в’язаних красенів, можна скористатися готовим виробом. В якості детектора сну Netflix рекомендує використовувати  акселерометр у зв’язці з акумулятором на 500 маг, платою Arduino і інфрачервоним датчиком. Останній якраз і буде повідомляти телевізору, що треба зупинити кіно. Для коректної роботи пристрою доведеться трохи «покодити» або звернутися до досвідченого фахівця.

Ах, так, і ще — щоб система зрозуміла, що ви ще не заснули, потрібно постійно похитувати ногою, інакше перегляд відео закінчиться раніше вашого відходу в Царство Морфея.

Джерело: netflix.com

Натхнення: 24gadget.ru

 
comments powered by HyperComments