Ґаджети

Троян для Android приносив творцям по 500 тисяч доларів на день

Чому зловмисники так активно хочуть доставити шкідливе ПЗ на наші смартфони? Тому що це дуже вигідно. Як виявилося, навіть занадто. Смартфон сьогодні зберігає набагато більше інформації, ніж комп’ютер, ми частіше використовуємо смартфон, а головне, смартфонів дуже багато. Троян, який здатний заразити мільйони смартфонів, принесе своїм творцям мільйони доларів.

4ff44475bc5d210ed9b860175bd2d3a6

Не так давно стало відомо про шкідлива програма, яка маскується під популярні додатки WhatsApp, Facebook і Uber. Дослідники з Cheetah Mobile Security Research Lab називають її «Hummer». За їх даними, в першій половині року Hummer щодня заражав близько 1,4 мільйона пристроїв.

Кожна нова установка шкідливого ПО приносила розробникам 0,50 долара, а значить на піку зараження зловмисники отримували близько 500 тисяч доларів в день.

Шкідлива програма отримувала права адміністратора на зараженому пристрої, після чого вона могла відобразити спливаючу рекламу і встановлювати додатки самостійно, в тому числі і інші шкідливі програми. Також вона збирала дані користувача, які можуть мати цінність.

Сьогодні Hummer — це найпоширеніший троян в світі. Вам слід убезпечити себе і уникати установки додатків з невідомих джерел. Замість цього краще встановіть що-небудь з Google Play, навіть якщо вам доведеться заплатити за установку.

Натхнення: androidinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button