Головна / Людина / Болі в спині можуть бути ознаками серйозних захворювань

Болі в спині можуть бути ознаками серйозних захворювань

Коли в людини болить хребет, це серйозно відбивається на всіх сферах її життя. Людина в повній мірі не може виконувати навіть найпростіші свої функції, рухи обмежені і він відчуває постійний дискомфорт від м’язової напруги.

e073ca6ee3ba5af1004db3399e897f85

Причини хворобливих відчуттів в спині дуже різноманітні, вони пов’язані з патологією спинних м’язів, хребта, його кісткових тканин, міжхребцевих дисків, зв’язкового апарату, спинного мозку, корінців, які від нього відходять, а так само захворювань внутрішніх органів черевної порожнини та малого тазу. Так само це може бути патологічні порушення різних відділів аорти, наявність опухлевих утворень і запальних процесів в очеревині. Гострий процес у такому випадку називається люмбаго, а хронічний – люмбалгія.

Болі в спині з’являються внаслідок м’язових спазмів, зв’язкових розтягнень, м’язових травм, вагітності, тазових кровотеч, сколіозу, інфекційних процесів в хребті і тазі, поперекового стенозу каналу хребта, поширення метастази в хребет, вірусних інфекцій.

Спина може боліти при остеохондрозі, аневризмі черевного відділу аорти , анкілозуючому спондилоартриті, кісткових онкологічних захворюваннях, кокцидинії, дегенеративних хвороб міжхребцевих дисків, дифузному ідіопатичному гиперостозе скелета, ендометріозі, фіброміалгії, переломах, нирково-кам’яної хвороби, артрозах, хвороби Педжета, панкреатитах, раку підшлункової залози, артритах псоріатичного генезу, реактивних артритах, іхіазе, оперізуючому лишаї.

У деяких випадках болі в спині можуть бути причиною небезпечних патологічних станів. При наявності хворобливих відчуттів постійного характеру і з чіткою локалізацією, гіпертермії, наявності м’язового напруження рук або ніг, скутості в ранковий час слід негайно звернутися за медичною допомогою.

Для лікування необхідно вести правильний спосіб життя, а так само приймати протизапальні, знеболюючі препарати, використовувати лікувальну фізкультуру, фізіо- , голкорефлексо — і мануальну терапію.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments