Главная / Різні цікавинки / Для бодібілдерів завжди актуально спортивне харчування

Для бодібілдерів завжди актуально спортивне харчування

Дивовижний результат стилю і способу життя бодібілдерів — їх м’язова маса, яку не так вже й просто досягти. Це постійні фізичні тренування і звичайно ж харчування.

Найголовніше, щоб воно було не тільки якісним, але і спортивним. Організм бодібілдера потребує посиленого білково — вуглеводному харчуванні, яке дуже необхідно для поліпшення результатів м’язової маси. Найбільш відомий у практиці — гейнер. Це просто звичайна добавка або як кажуть білково — вуглеводна суміш. Зараз гейнер настільки актуальний, що існує безліч його різновидів. Щоби розібратися у великій кількості різноманітного спортивного харчування варто звертатися до надійних постачальників. Тому рекомендуємо вам купити спортивне харчування на сайті інтернет-магазину «Sport-Easy».

Різноманітність гейнерів пояюснюється тим, що у нього дуже проста хімічна формула, яка сприяє швидкому всмоктуванню препарату в кишечник. Також існує серія гейнеров, у складі яких складні вуглеводи. Їх дія спрямована на відновлення енергетичного балансу клітин людського організму і формування умов для набору м’язової маси. Їх перевага в тому, що вони дуже повільно всмоктуються в організм, що сприяє уникненню проблем з підшкірним жиром.

Традиційно гейнер приймається після тренувань, у середньому протягом хвилин 20 — 40. Більшість приймає його і до тренування, так за години за півтори. Прийоми до і після по- різному визначають засвоювання гейнера і його функцію — у першому випадку організм більше засвоює вуглеводів в результаті того, що відкрито » білково — вуглеводне вікно «, а в другому випадку він отримує більше поживних речовин і запасів енергії.

Спортсменам дуже важко уявити своє харчування без гейнера, оскільки для нього це ще й вітаміни з мінералами і користь від нього очевидна.

 
comments powered by HyperComments