Головна / Гумор / Кіт Стаббс – перший кіт-мер у світі

Кіт Стаббс – перший кіт-мер у світі

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Ось вже 17 років жителі містечка Талкітіні на Алясці наполегливо вибирають своїм мером кота Стаббса. Коли одного разу під час виборів виборців запитали, чим викликане рішення посадити у крісло голови міста домашню тварину, вони з посмішкою відповіли, що кращої кандидатури, ніж Стаббс, важко собі й уявити.

14612a288b7428812ae955c39c9d047a

«Невже не розумієте? Він кіт, і не стане обкрадати чесних мешканців міста, придумувати дурні закони і діяти всім на нерви. Ми любимо нашого мера, і це головне».
http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Населення Талкітіні не перевищує 900 осіб, не дивно, що в такому маленькому містечку, яке більше нагадує невелике селище, вибори мають суто формальний характер, а жителі цілком можуть обійтися без офіційної влади, вибираючи з року в рік пухнастого улюбленця в мери. Сам Стаббс, вже літній і всіма шанований домашній кіт, навряд чи здогадується про те, яка роль у житті міста йому відводиться. Тварина вже звикла відвідувати різні фестивалі та офіційні заходи, красуватися своїм вусатим профілем в американських новинах і бути чимось на зразок місцевого талісмана. Населення Талкітіні обожнює свого мера, це, певно, унікальний випадок, коли глава міста нічого, по суті, не робить для його населення, але є об’єктом загальної любові. Ось, що значить котяча харизма!

Читайте також: 

У Кота Стаббса, як і у кожного поважаючого себе політика, є сторінка на Facebook. Заповнюють її дивакуваті городяни, викладаючи в мережу фото мера і всіляко їх коментуючи. Стаббс досить популярний в Інтернеті: у нього в друзях половина населення міста, і ще чимало американців, які знаходять незвичайного кота милим політиком. Кожен день глава міста Талкітіні п’є із келиха відфільтровану воду, в яку йому додають м’яту, – загалом, користується своїм високим становищем, так і тим, що його просто люблять.

Скільки ще проживе Стаббс турботами городян, невідомо, але будемо сподіватися, що ще кілька років він буде приносити щастя містечку Талкітіні і радувати його жителів.

Натхнення: planetanovosti.com

 
Loading...
comments powered by HyperComments