Гумор

Через функції Apple Watch до їх власника вночі завітали поліцейські

Власник годин Apple Watch ненавмисно вночі зателефонував в екстрену службу. Він був дуже здивований, коли його несподівано розбудили прибулі поліцейські.

Компанія Apple давно в своїх пристроях надає можливість виклику різних служб за допомогою бічних кнопок. У новітніх моделях смартфонів iPhone 8 і iPhone X потрібно довго тиснути таку клавішу та обрати потрібний пункт на екрані. В більш старому iPhone 7 для додзвону до 911 достатньо п’яти швидких натискань, в інших країнах це число відрізняється. В наручних Apple Watch все набагато простіше, там виклик йде після довгого натискання.

Дана опція може дійсно врятувати багато життів, але розробники не можуть передбачити всіх нюансів. Іноді люди потрапляють у незручні ситуації. Так, один американець, який користується розумними годинами для стеження за сном і вночі, лежачи на ліжку притиснув Apple Watch, випадково зателефонувавши в поліцію. Прибулі правоохоронці порушили нічний відпочинок чоловіки. За статистикою, подібних помилкових звернень налічується до 20 штук в день.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button