Главная / Авто / Китайці представили прототип «турбоелектричного» гіперкара

Китайці представили прототип «турбоелектричного» гіперкара

 
 

Китайською компанією TechRules на Женевському автосалоні був представлений 1044-сильний прототип «турбоелектричного» гіперкара TREV (Turbine-Recharging Electric Vehicle).

Прототип «турбоелектричного» гіперкара TREV має 1044-сильну силову установку. Новинку представили в двох версіях: трекової AT96 («Aviation Turbine») і дорожньої GT96 («Gas Turbine»).

В суперкарі застосували особливу систему на основі мікротурбогенератора, який виробляє електрику для підзарядки блоку літій-іонних батарей ємністю 20 кіловат-годин. Акумулятори живлять шість електродвигунів, маса кожного з яких становила 13 кілограмів. По одному агрегату розмістили в передніх колесах і ще по дві – в задніх. Таким чином сумарна віддача двигунів склав 1044 кінських сили.

Мікротурбіна версії AT96 здатна споживати авіаційний гас, дизель або бензин, а система модифікації GT96 адаптована для роботи на природному газі або біогазі. Крім цього, зарядка батарей може здійснюватися від зовнішніх електричних джерел. В останньому випадку процедуру потрібно близько 40 хвилин.

Запас ходу виключно на електротязі складає 150 кілометрів. При повністю заряджених акумуляторах і заправленому паливному баці, обсяг якого дорівнює 80 літрів, гіперкар може проїхати до 1930 кілометрів.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments