Авто

Bummax Co. Ltd: автозапчастини та комплектуючі для мікроавтобусів та вантажівок

Автовласники вантажних автомобілів та мікроавтобусів використовують їх для ведення бізнесу: перевезення товарів та пасажирів. В процесі експлуатації транспортний засіб потребує заміни деталей. Компанія Bummax Co. Ltd https://bummax.com.ua/ua/ пропонує оригінальні комплектуючі до широкого переліку вантажних автомобілів. 

Особливості роботи компанії Bummax Co. Ltd

В Україні широко розвинені логістичні перевезення. На ринку працюють великі та малі компанії, які пропонують послуги транспортування різноманітних вантажів. В умовах здорової конкуренції якість та швидкість цих перевезень мають велике значення. При поломці автомобіля звичний графік доставки може зірватися. А це загрожує відтоку клієнтів.

Компанії систематично відправляють транспорт на діагностику та плановий ремонт. У разі потреби в терміновій заміні деталей потрібно, щоб вони були присутніми на складі. В такому випадку СТО та ремонтним компаніям вигідно співпрацювати з Bummax Co. Ltd. У наявності оригінальні комплектуючі для автомобілів марок Mercedes-Benz, VW, Ford, Citroen, Peugeot, Renault, Fiat, Iveco, MAN. 

Компанія здійснює гуртові поставки комплектуючих. На складі є достатньо продукції для замовлень різних об’ємів. Завдяки цьому купувати деталі вигідно магазинам, які торгують автозапчастинами. Серед асортименту п’ять основних категорій товарів:

  • ресора;
  • стрем’янка ресорна;
  • торсіони;
  • колісні болти;
  • інші автозапчастини. 

Доставка здійснюється кількома компаніями, які клієнти можуть обрати самостійно відповідно до зручності (Нова Пошта, Автолюкс, Делівері, САТ, Міст Експрес, Гюнсел). 

Як шукати запчастини для автомобіля 

Часи, коли за запчастиною потрібно було неодмінно їхати на ринок, скінчилися. Сьогодні можливо практично все купити в інтернеті. Незважаючи на великий асортимент комплектуючих, часто люди не можуть придбати потрібний товар. Річ у тому, що вони неправильно його обирають. Найточніше вдасться знайти запчастину за VIN-кодом автомобіля. 

Його ще називають ідентифікаційним номером транспортного засобу. Номер складається з літер та цифр та включає 17 символів. Перші три знаки WMI позначають виробника автомобіля. За наступними шістьма символами VDS (описової частини) ховаються значення: модель, тип кузова, комплектація, тип двигуна. Останні вісім символів VIS несуть інформацію про розпізнавальну частину машини: серійний номер автомобіля, код виробника тощо. 

Зважаючи на те, що VIN-код несе повну інформацію про транспортний засіб, сьогодні він є найточнішим способом підбору деталей до будь-якого автомобіля. Цей код розміщується у різних частинах машини: 

  • на двигуні;
  • під капотом;
  • на дверці біля водія;
  • під обшивкою підлоги (місце водія) тощо. 

Таким чином знайти VIN-код просто, і так само легко відшукати деталі за його допомогою. Інтернет-магазини пропонують зручні фільтри, за допомогою яких клієнту пропонуються на вибір підходящі деталі. 

Оригінальні чи аналогові деталі для авто: що краще

Якщо потрібно придбати якісну запчастину до транспортного засобу, варто обирати оригінальну. Автентичні комплектуючі будуть коштувати дорожче, проте така деталь служитиме тривалий термін. Зі встановленням не виникне жодних проблем. Сьогодні чимало виробників пропонують аналогові запчастини. 

Не можна стверджувати, що вони несуть шкоду автомобілю чи негативно впливають на його роботу, проте не всі мають відповідну ліцензію. При покупці неоригінальних комплектуючих потрібно добре перевірити продавця: тривалість його роботи, відгуки користувачів, які гарантії надає компанія, чи є можливість заміни або повернення деталі. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments