Главная / Фото / Найкращі системи освіти у світі (фото)

Найкращі системи освіти у світі (фото)

Освіта є однією з найважливіших складових нашого світу, тому що без належного навчання наше нове покоління не буде мати майбутнього, тому що без нього вони просто не зможуть вижити в цьому складному світі. Дивно, здавалося б, важливість цього очевидна, але в різних країнах системи освіти не ідентичні. Є країни, у яких освіта є пріоритетною сферою життєдіяльності, а є такі, де їй зовсім не приділяють уваги.

2c8c31697b6761561f4cf49ae7f4de5d

Хороша освіта є кращим вкладенням в світі, воно повертається до господарів дуже повільно, але коли прийде час, воно, власне, не тільки окупиться, але і принесе прибуток. Хороша система освіти не означає жорстку дисципліну, тут головне якість. Всі розвинені країни можуть похвалитися якісним утворенням, яке є запорукою їхнього успіху. Інші ж країни ще працюють в цьому напрямку, але в деяких успіхи в освітній сфері не можливо не помітити.

ТОП-10 країн, чиї системи освіти визнані найкращими у світі

10. Польща

Це перша країна в світі, де було створено власне міністерство освіти, яке до цих пір працює найкращим і належним чином. Це виражається у багатьох освітніх успіхах, але найвищі нагороди країна неодноразово отримувала в області математики та інших фундаментальних наук. Польща відрізняється високими показниками грамотності.

Польська вища школа визнається у багатьох країнах завдяки стабільно високій якості навчання. Ця країна також є кращим вибором для студентів-іноземців. Історія освіти в Польщі сягає корінням у XII століття. У 70% студентів цієї країни викладання ведеться англійською мовою.

9. Ірландія

Система освіти Ірландії вважається однією з кращих, так як навчання в цій країні абсолютно безкоштовно. Зауважте, безкоштовно на всіх рівнях, включаючи вищу освіту і коледжі. Тому успіхи Ірландії в цій сфері визнані у всьому світі, і вона займає своє почесне місце в нашому списку. Зараз акцент в освіті зміщений на вивчення і ведення викладання на ірландській мові.

У цій країні освіта є обов’язковою для всіх дітей, всі навчальні заклади, включаючи навіть приватні, повністю фінансуються урядом, щоб дати безкоштовну та якісну освіту на всіх рівнях всім жителям країни. Ось чому в Ірландії близько 89% населення має обов’язковий рівень шкільної освіти.

8. Нідерланди

Населення цієї країни найбільш літературне у цілому світі в світі, що відображає якість освіти в цьому регіоні. І це ще одна країна з безкоштовною освітою на всіх рівнях, але деякі приватні школи все ж вимагають оплату.

Особливістю системи освіти тут є те, що до шістнадцяти років учні зобов’язані повний день присвячувати навчанню. Далі підлітки мають право вибирати, чи вони бажають вчитися повний або неповний день. Навчальні заклади в Нідерландах діляться на релігійні і громадські.

7. Канада

Канада відома тим, що завдяки високій якості освіти безліч студентів з різних країн віддають перевагу саме цій країні для здобуття вищої освіти.

Правила системи освіти відрізняються в різних провінціях, але є одна річ, яка є загальною для всієї країни — уряд цієї країни приділяє велику увагу якості і стандартів освіти, тому в Канаді набагато більш високий відсоток шкільної освіти. Але охочих навчатися у вищих навчальних закладах значно менше, ніж у попередніх країнах. Освіта, в основному, фінансується урядом кожної окремої провінції.

6.Великобританія

Це країна, яка добре відома всьому світу своєю якістю освіти не тільки на шкільному рівні, але і на рівні вищої освіти. Оксфордський університет – це університет номер один у всьому світі. Великобританія відома також як піонер у сфері освіти, тому історія навчальних закладів та становлення системи освіти в цілому тут пройшли дуже довгий період.

Але, на диво, Великобританія не приділяє особливої уваги якості освіти на початковому та середньому рівні, хоча вища освіта отримує відмінну оцінку за всіма параметрами. Тому ця країна знаходиться на шостому місці в нашому списку. Варто зазначити, що система освіти Великобританії займає друге місце в Європі.

5. Фінляндія

Ця країна відома наданням максимальної свободи школярам і студентам. Освіта тут абсолютно безкоштовна, харчування також оплачується шкільною адміністрацією, якщо учень присутній в школі повний робочий день. Незважаючи на це, тут велика увага приділяється залученню студентів у вищі навчальні заклади.

Тому, ця країна також відома як лідер за кількістю людей, які закінчують будь-яку форму освіти послідовно. Тут виділяється досить великий бюджет на освіту. Він дорівнює € 11,1 млрд, що дозволяє країні мати якісну освіту від початкового до вищого рівня. У Фінляндії майже 100-відсоткова грамотність, що також говорить про високий рівень освітньої системи.

4. Гонконг

Ця країна увійшла в наш список через те, що за даними досліджень у населення Гонконгу найвищий рівень IQ на планеті. За рівнем системи освіти і грамотності людей ця країна перевершує багато інших країн. Високі успіхи у сфері технологій також досягнуті завдяки відмінній системі освіти. Так що ця країна, яку ще називають бізнес-центром світу, добре підходить для здобуття вищої освіти. Однак, тут хочуть домогтися високих стандартів для розвитку у всіх сферах освіти. Обов’язковим для всіх є 9-річне навчання в школах.

3. Сінгапур

Сінгапур — ще один лідер за середнім рівнем IQ свого населення. Тут приділяється особлива увага як обсягам і якістю освіти, так і самим школярам та студентам, які навчаються і отримують атестати. Сінгапур не тільки одна з найбагатших країн, але і одна з найбільш освічених. І саме освіта відіграє ключову роль в успіху країни.

Показово те, що на якість освіти країна не шкодує коштів. Щороку в цю сферу інвестується $ 12,1 млрд, тому тут і рівень грамотності більше 96%.

2. Південна Корея

Вас дуже здивує той факт, що про систему освіти цієї країни ще десять років тому ще мало хто говорив у світі. Але Південна Корея стрімко розвивається, і вже в минулому році вона посідала перше місце в цьому списку. Країна лідирує за кількістю людей з вищою освітою. І це не тільки тому, що вчитися популярно.

Навчання – основний життєвий принцип населення. Ця країна знаходиться далеко попереду від решти світу за рівнем розвитку технологій, що досягнуто завдяки системі освіти і реформ уряду. Річний бюджет на освіту в цій країні становить $ 11,3 млрд, тому показник грамотності тут становить 99,9%.

1. Японія

Найвідоміша країна світу за рівнем своїх технологій займає перше місце у цьому списку завдяки своїм реформам освітньої системи. У них вийшло повністю змінити модель освіти та створити ефективну систему контролю в цій сфері. Після повного краху економіки цієї країни освіта стал єдиним джерелом розвитку для Японії. Ця країна має дуже давню історію освіти, традиції якої зберігаються і зараз. Рівень грамотності населення також 99,9%, хоча обов’язковим є тільки початкова освіта.

 

Натхнення: topsweet.ru

 

 
comments powered by HyperComments