Фото

Безкоштовні автозаправки Tesla

На картинці нижче винахід, який назавжди змінить світову автомобільну індустрію, а можливо і увесь світ в цілому. Унікальні швидкісні заправки, які дуже активно будує каліфорнійська компанія TESLA Motors по всьому світу швидко і безпечно заряджають сучасні автомобілі абсолютно безкоштовно.

Ще вчора ніхто не міг у це повірити. Сьогодні одна така заправка спокійнісінько працює неподалік від будинку. Як це влаштовано?

Почнемо з того, що це не звичайна зарядка для електрокара. TESLA Supercharger — це станції швидкої зарядки, які створені для автомобілів TESLA Model S, а також паркетника TESLA Model S, що виходить у продаж в 2015 році. Можливо станції будуть заряджати і бюджетну TESLA 3, яка очікується на ринку в 2017 році за ціною $35 000.


За останні 2 роки по всьому світу TESLA Motors вже відкрила 453 такі заправки, з загальною кількістю терміналів (колонок) понад 2500. Так в чому ж відмінність від традиційних заправок для електрокарів, які розташовані в Каліфорнії повсюдно?

Основні відмінності дві. У це важко повірити, але зарядка на станції SUPERCHARGER абсолютно безкоштовна протягом усього терміну служби автомобіля TESLA Model S. Кілька років тому потенційні покупці і власники, які заряджали свої TESLA вдома за допомогою зарядних пристроїв ставили розумне питання: як відправитися на автомобілі TESLA в довгу подорож?

Тоді власник і засновник компанії оголосив про початок побудови глобальної мережі безкоштовних швидкісних заправок, які будуть розташовані уздовж всіх основних магістралей, на відстані не менш ніж 80% заряду один від одного, і дотримав слова. Вже сьогодні на TESLA можна подорожувати через всю Америку.

Другою особливістю TESLA Supercharger є швидкість зарядки, яка відбувається до 16 разів швидше, ніж у традиційних станцій для електромобілів. За заявою виробника цей кабель видає до 120 кВт і подає струм прямо в акумулятор замість традиційної зарядної схеми.

Зарядка батареї на половину займає близько 20 хвилин.

Власник цього автомобіля сказав, що часто приїжджає в цей торговий центр, на паркінгу якого встановлено TESLA Supercharger, так як електрика надається безкоштовно і його автомобіль заряджається повністю поки він ходить за покупками або п’є каву.

За його словами, 100% заряду можна отримати менш ніж за півтори години, тоді як його домашний зарядний пристрій дозволяє зарядити машину повністю за 8 годин, тобто за ніч. Зазначимо, що придбати SUPERCHARGER додому не можна. Для дому призначені тільки стандартні портативні зарядки. Нижче на приладовій панелі видно, що на поточному заряді машина може проїхати близько 190 миль (300км), а до кінця процесу залишилося ще 50 хвилин.

На даний момент TESLA продала по світу понад 70 000 автомобілів. Це так багато, що на станціях SUPERCHARGER постійно виникають черги. У зв’язку з цим компанія навіть стала просити власників користуватися станціями тільки під час далеких поїздок, а в звичайний час заряджати автомобілі вдома. Найбільший ринок збуту звісно США (43 000 штук), а найбільший ринок за межами Америки — це північна країна Норвегія, де вже бігає 7500 машин.

У вересні 2013 року TESLA model S навіть стала найбільш продаваним автомобілем в цій країні взагалі серед всіх брендів. Таке з електромобілями сталося вперше. В 2013 році, в США, TESLA продала 18 000 автомобілів і обійшла з продажу всі традиційні люкс марки: Mercedes S Class (13 303 шт.), BMW 7 Series (10 932 шт.), Lexus LS (10 727 шт.), Audi A8 (6300 шт.), Porshe Panamera (5421 шт.).

Джерело

Натхнення: mirfactov.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button