Главная / Фото / Острів, який відкинув цивілізацію (фото)

Острів, який відкинув цивілізацію (фото)

 
 

У нас є дві новини: хороша і погана. Хороша полягає в тому, що ви можете відвідати плем’я, що зреклося всіх благ цивілізації, і чий спосіб життя, практично не змінився за 60 тисяч років з моменту його появи. Таким чином, ви можете побачити своїми очима далеке минуле часів епохи кам’яного віку. Погана новина – люди цього племені не хочуть бачити вас на своєму острові. Якщо ви прибудете туди, вони, швидше за все, постараються вас убити.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Плем’я живе на Північному Сентінеле – невеликому, площею близько 72 км2, острові біля берегів М’янми. Протягом століть, люди, які тут живуть, не навчені навіть добувати вогонь, уникають будь-яких контактів з цивілізованим світом. І, здається, сентинельці, що живуть під захистом індійської влади, цілком задоволені своїм життям і не потребують ніяких змін.

Ізоляція


Люди, що живуть на острові Північний Сентінел, відкидають будь-який зв’язок із зовнішнім світом з тих пір, як дослідники виявили їх у 1700-х роках. Часом появи племені вважається кам’яний вік, і сентінельці досі зберегли той самий уклад життя, що і в ту епоху.

Небезпечні землі


Важко знайти зображення цієї місцевості і людей, що проживає на ній, так як багато хто з тих, хто відвідував цей острів, не поверталися назад. Тому багато фотографій племені зроблені здалеку. На них остров’яни жбурляють камінням в літаки, що пролітають у них над головами, і кораблі, що дрейфують на безпечній відстані.

Агресивна поведінка


Не приїжджайте на цей острів спеціально. Уникайте висаджуватися на ньому, щоб уникнути нещасних випадків. Два рибалки, що заблукали тут у 2006-му році, були жорстоко вбиті. Коли вертоліт берегової охорони спробував забрати їх тіла, остров’яни поводилися настільки агресивно, що літальний апарат навіть не вдалося посадити.

Таємничий народ


Чисельність населення острова за різними оцінками коливається від 50 до 400 осіб, і дізнатися це точніше не представляється можливим. Як і наші давні предки, сентінельці займаються полюванням і збиранням. У їх раціон входять кокоси, риба, яку ловлять на мілководді та їстівні рослини, що ростуть на острові. Вони також їдять черепах і птахів, що живуть на острові. Але обробкою землі плем’я не займається взагалі.

Парадокс сучасного кам’яного століття


Сентінельці живуть так, як ніби на дворі ранній кам’яний вік, але вони роблять наконечники для стріл з металу і використовують його в багатьох інших виробах та інструменти. Плем’я, ймовірно, оселилося на острові близько 60 тисяч років тому. Остров’яни є прямими нащадками перших людей, які вирішили покинути межі Африки.

Незалежність


Як передбачали експерти, цунамі 2004-го року могло серйозно нашкодити або навіть повністю знищити плем’я. Але розвідка показала, що сентінельці вижили, практично не змінивши свого способу життя. Цунамі значно змінила ландшафт острова, але вони, здається, пристосувалися і до цього. Остров’яни відкинули всю пропоновану їм допомогу, і, очевидно, зовсім її не потребують.

Сучасна таємниця


Через те, що острів настільки ізольований і тому, що на нього практично неможливо потрапити, деякі люди вважають, що на ньому знаходиться ключ до розгадки однієї з найбільших таємниць сучасності. Вони стверджують, що Північний Сентінел є місцем останнього спочинку рейсу 370 Malaysia Airlines. Літак досі може лежати там, прихований в густих джунглях.

Неразгаданный секрет


Якщо зниклий літак знаходиться на острові, можуть пройти тисячі років, перш ніж його виявлять. Цей секрет, як багато інших, які може зберігати цей острів, буде люто захищати плем’я, яке називає Північний Сентінел своїм будинком.

Джерело

Натхнення: mirfactov.com

 
comments powered by HyperComments