Головна / Фото / Пайквілль – місто, що перемістило гору

Пайквілль – місто, що перемістило гору

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Американське місто Пайквілль (Pikeville) по праву можна вважати унікальним у своєму роді. Завдяки титанічним зусиллям жителів 7-тисячного містечка і владі, вдалося перемістити справжню гору, заради більш комфортного життя.


Пайквілль розташоване в горах Апаллачі, штат Кентуккі, на березі річки Левіса Форк. Жителі міста були страшенно незадоволені постійно закритим залізничним переїздом. Низки потягів, навантажених вугіллям, покривали місто шарами вугільного пилу. До того ж, невдале розташування Пайквілля, призводило до регулярних підтоплень житлової зони під час весняних і осінніх повеней.


В якийсь момент, терпіння у тодішнього мера урвалося. Було прийнято рішення розділити найближчу гору на дві частини, щоб поліпшити розташування населеного пункту. Проект стартував у 1973-му році і завершився в 1987-м.


За своїми масштабами, в історії США, даний проект поступається лише будівництву Панамського каналу. Він обійшовся державі в $ 77 600 000. В цілому, було переміщено з місця на місце 13 761 988 кубічних метрів ґрунту.


Натхнення: re-actor.net

 
Loading...
comments powered by HyperComments