Фото

Найбільш технологічно розвинені країни (фото)

Сьогодні багато країн активно використовують високі технології для підвищення якості життя своїх громадян. На рівень технологічного розвитку держави впливають численні фактори, найважливішими з яких є економічна і політична стабільність в середині держави. Пропонуємо познайомитися з рейтингом найбільш просунутих в цьому аспекті країн.

(10 фото)


1. Японія
Напевно ні для кого не буде дивним, що в 2015 році найбільш технологічно розвинутою у світі країною визнана Японія. У цій країні приділяється увага розвитку абсолютно всіх сфер, серед яких автомобілебудування, роботехника, електронна техніка, металургія, сейсмостійке будівництво і багато інших. При всьому цьому в Японії ніколи не забувають про освіту і науку.

2. США
Ця наддержава займає одну з лідируючих позицій, адже вона не тільки займається освоєнням космосу, і є країною з найбільш технологічно забезпеченою армією, але і вкладає величезні кошти в розвиток фармацевтики і телекомунікацій.


3. Південна Корея
Саме завдяки цій країні ми зобов’язані таким відомим брендам, як LG, Samsung і Hyundai. До того ж південнокорейські дослідники вносять неоціненний внесок у розвиток нанотехнологій і робототехніки. А уряд цієї країни фінансує ряд великих національних програм розвитку високотехнологічних виробництв.


4. Ізраїль
У цій країні близько 35% загального доходу від експорту витрачається на продукти технологічної сфери. До того ж тут існує величезна інфраструктурна мережа для підзарядки автомобілів, що також вплинуло на те, що Ізраїль потрапив цей список.


5. Німеччина
На батьківщині Mercedes-Benz, Audi, BMW і Volkswagen активно займаються розробками у сферах космонавтики і нанотехнологій.


6. Канада
З основних відмінностей цієї країни можна виділити складні промислові дослідження, розроблення біотехнологій та активне вивчення космічного простору. Уряд тут справно фінансує розвиток технологічного сектора і тому 1,8% ВВП виділяється на науково-дослідні і дослідно-конструкторські розробки.


7. Великобританія
Саме цій країні світ зобов’язаний паротязі, реактивному та електричному двигунам, лампі розжарювання та Інтернету. Сьогодні Британія веде активні розробки в таких галузях, як авіація, автомобілебудування та фармацевтика.


8. Китай
Під Китаєм в даному рейтингу маються на увазі КНР і Тайвань. Перераховувати досягнення, якими ми зобов’язані Китаю можна дуже довго, особливо ж можна виділити Volvo, Great Wall, Lenovo, Huawei, Acer, Asus, BBK, BenQ, D-link, Gigabyte, HTC.


9. Фінляндія
На сьогоднішній день в цій країні, що славиться своєю системою охорони здоров’я, найбільший наголос робиться на розвиток біології, біоенергетики та екології.


10. Сінгапур
Місто-держава Сінгапур є прекрасним прикладом того, як з убогої країни можна отримати розвинене суспільство з високотехнологічною структурою. Саме тут найшвидший в світі Інтернет і зручна система громадського транспорту.

Натхнення: daypic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button