Головна / Фото / Найбільш технологічно розвинені країни (фото)

Найбільш технологічно розвинені країни (фото)

Сьогодні багато країн активно використовують високі технології для підвищення якості життя своїх громадян. На рівень технологічного розвитку держави впливають численні фактори, найважливішими з яких є економічна і політична стабільність в середині держави. Пропонуємо познайомитися з рейтингом найбільш просунутих в цьому аспекті країн.

(10 фото)


1. Японія
Напевно ні для кого не буде дивним, що в 2015 році найбільш технологічно розвинутою у світі країною визнана Японія. У цій країні приділяється увага розвитку абсолютно всіх сфер, серед яких автомобілебудування, роботехника, електронна техніка, металургія, сейсмостійке будівництво і багато інших. При всьому цьому в Японії ніколи не забувають про освіту і науку.

2. США
Ця наддержава займає одну з лідируючих позицій, адже вона не тільки займається освоєнням космосу, і є країною з найбільш технологічно забезпеченою армією, але і вкладає величезні кошти в розвиток фармацевтики і телекомунікацій.


3. Південна Корея
Саме завдяки цій країні ми зобов’язані таким відомим брендам, як LG, Samsung і Hyundai. До того ж південнокорейські дослідники вносять неоціненний внесок у розвиток нанотехнологій і робототехніки. А уряд цієї країни фінансує ряд великих національних програм розвитку високотехнологічних виробництв.


4. Ізраїль
У цій країні близько 35% загального доходу від експорту витрачається на продукти технологічної сфери. До того ж тут існує величезна інфраструктурна мережа для підзарядки автомобілів, що також вплинуло на те, що Ізраїль потрапив цей список.


5. Німеччина
На батьківщині Mercedes-Benz, Audi, BMW і Volkswagen активно займаються розробками у сферах космонавтики і нанотехнологій.


6. Канада
З основних відмінностей цієї країни можна виділити складні промислові дослідження, розроблення біотехнологій та активне вивчення космічного простору. Уряд тут справно фінансує розвиток технологічного сектора і тому 1,8% ВВП виділяється на науково-дослідні і дослідно-конструкторські розробки.


7. Великобританія
Саме цій країні світ зобов’язаний паротязі, реактивному та електричному двигунам, лампі розжарювання та Інтернету. Сьогодні Британія веде активні розробки в таких галузях, як авіація, автомобілебудування та фармацевтика.


8. Китай
Під Китаєм в даному рейтингу маються на увазі КНР і Тайвань. Перераховувати досягнення, якими ми зобов’язані Китаю можна дуже довго, особливо ж можна виділити Volvo, Great Wall, Lenovo, Huawei, Acer, Asus, BBK, BenQ, D-link, Gigabyte, HTC.


9. Фінляндія
На сьогоднішній день в цій країні, що славиться своєю системою охорони здоров’я, найбільший наголос робиться на розвиток біології, біоенергетики та екології.


10. Сінгапур
Місто-держава Сінгапур є прекрасним прикладом того, як з убогої країни можна отримати розвинене суспільство з високотехнологічною структурою. Саме тут найшвидший в світі Інтернет і зручна система громадського транспорту.

Натхнення: daypic.ru