Главная / Відео / Перуанські індіанці живцем спалили жінку за підозрою в чаклунстві (відео)

Перуанські індіанці живцем спалили жінку за підозрою в чаклунстві (відео)

У Перу жителі індіанського села спалили живцем літню жінку, звинувативши її в чаклунстві. Момент вбивства записав на камеру мобільного телефону один з місцевих жителів.

9dfe2ecdd0350a4d52c8202a9b992930
На відеозаписі видно, як жінку зі зв’язаними руками поміщають на купу хмизу, обливають бензином і кидають запалений сірник. Страшний злочин був скоєний у важкодоступному селищі, де немає телефонного зв’язку, внаслідок чого про скоєння ще 20 вересня злочин стало відомо лише через тиждень.

Читайте також: 

Причиною звірячого вбивства стали підозри жителів села в тому, що 73-річна жінка накликає на них хвороби. Перед стратою відбувся імпровізований суд, на якому 40 жителів селища засудили нещасну до смерті, зробивши відповідний запис про це в місцевому журналі подій.

В селище був направлений загін озброєної поліції. Співробітники правоохоронних органів виявили на місці вчинення злочину залишки спаленої жінки. Поліція вважає, що тіло жертви продовжували палити протягом трьох днів. Журнал, в якому було зроблено запис про винесення вироку, вилучено владою в якості одного з доказів вчинення злочину.

 
comments powered by HyperComments