Відео

Vivo X7 перевершив iPhone 6s і Galaxy S7 по швидкості роботи (відео)

Від швидкості спрацьовування сканера відбитків пальців, здавалося б, не залежить практично нічого. Єдині, кому цей показник хоч якось важливий, IT-блогери або журналісти, яким просто необхідно зайняти півтори-дві хвилини свого відео або розбавити текст зайвим абзацом. Але все змінюється, коли в світ виходить якась новинка, здатна перевершити за своїми результатами кращих з кращих в особі Galaxy S7 і iPhone 6s.

0ccc7a13acebca8340ed8530f118864b

Сьогодні вже нікого не здивувати якісною збіркою і по-справжньому зручним девайсом. Тому виробники, не покладаючи рук, працюють над створенням досконалих пристроїв. Vivo X7, всупереч постулату про відсутність щось ідеального, буквально впритул підібрався до звання еталона. У порівнянні з iPhone 6s і Galaxy S7 – так вже точно впевнені колеги з авторитетного видання MobiPicker.

В якості підтвердження своїх слів журналісти презентували проморолик, в якому ще не представлений Vivo X7 демонструє небувалу швидкість роботи сканера і всієї системи в цілому. Цікаво також, що новинка, яка функціонує на базі Snapdragon 652, запускає програми набагато швидше від своїх більш досконалих в апаратному плані опонентів. Судячи з усього, куди більшу роль в роботі смартфона відіграє оптимізація його, а не кількість ядер і гігагерц.

Натхнення: androidinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button