Відео

Повністю автономний вертоліт здійснив перший політ

На відміну від інших компаній, Skyryse не розробляє вертольоти з нуля. Вони використовують звичайні транспортні засоби в якості платформи і встановлюють в них свої рішення по автономному транспорту. Також компанія опублікувала відео, де модифікований вертоліт летить без втручання пілотів, які знаходяться в кабіні.

Інженери встановлюють всі елементи системи в кожен вертоліт в трьох примірниках — так вони хочуть забезпечити більшу надійність та відмовостійкість. У компанії впевнені, що вертоліт продовжить політ, навіть якщо частина обладнання вийде з ладу.

Skyryse Flight Stack містить елементи керування польотом ця технологія здійснюється за допомогою десятків датчиків, які стабілізують його в поєднанні з іншими даними польоту. Існує додатковий рівень безпеки, який відстежує рух літака і спеціально призначений для запобігання дій, які можуть виходити за рамки правил безпеки.

У компанії поки немає інформації про те, коли система буде використовуватися більш широко. Але якщо технології зможуть отримати більше підтримки від вже існуючих виробників вертольотів, то вони зможуть забезпечити більш раціональне додавання автономних функцій у проєктування і будівництво нових машин.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button