Главная / Ґаджети / Ринок україномовних додатків на Android збільшується

Ринок україномовних додатків на Android збільшується

 
 

Про те, що мобільні пристрої нині становлять цілу багатомільярдну індустрію, говорити ще раз не варто. Про це вже писали тисячі видань — та й самостійно зрозуміти це нескладно: озирніться на вулиці, і ви побачите десятки людей зі смартфонами та планшетами в руках. На всіх цих ґаджетах встановлені додатки, в які власник пристрою періодично заходить. Відповідно, через такий механізм демонстрування мобільного контенту, розробники ігор та програм мають доступ до українців. І, як можна помітити, дуже прикро, що більшість з таких продуктів взагалі не підтримують української мови. Це — або англійські, або російські ігри, які активно нав`язуються на теренах нашої держави.

18-09-15-foto-600x453-1

Вихід є — створення власних продуктів. Саме таким шляхом і йдуть деякі автори контенту, пропонуючи українцям вітчизняні додатки. Один з таких вийшов нещодавно, це — гра “4 Літери”, розроблена за мотивами видатної американської 4Letters. Суть проста: вам дається 4 літери, з яких необхідно утворити слово. Йде час, протягом якого треба встигнути ввести відповідь. Гра тренує логіку, розвиває словниковий запас, її цікаво давати дітям.

Знайти продукт наразі можна лише на Google Play — вона доступна на пристроях під ОС “Андроїд”. Продукт безкоштовний, тож якщо Вам цікаво — можете закачати й собі. Знайти легко: введіть у пошук “4 літери”.
Будемо сподіватись, що таку ініціативу, що базується на випуску продуктів рідною мовою, підтримають і інші студії. Ринок мобільного контенту в Україні треба розвивати.

18-09-15-foto-600x934-1

18-09-15-foto-600x943-2

18-09-15-foto-600x964-3

 
comments powered by HyperComments