Ґаджети

У мережу потрапили фото дисплеїв для iPhone Plus X

Деякі джерела стверджують, що Apple працює над випуском 6,5-дюймової моделі iPhone X в цьому році. На форумах MacX з’явилися перші фотографії дисплеїв для нового смартфона.

На одному із зображень видно, що екран значно більший, ніж у 5,8-дюймового iPhone X. Виріз має приблизно той же розмір, або трохи менший. У нижній частині дисплея, як відзначають коментатори на форумі, є гнучкий кабель з номером партії, що відповідає формату, який використовується в Apple.

На іншому фото представлені зібрані дисплеї для iPhone X Plus. На ньому можна побачити динаміки знизу і сенсори у верхній частині.

Аналітик Мін-Чі Куо неодноразово передбачав, що в цьому році Apple запланувала випуск трьох нових моделей смартфонів. Одна з них буде оновленою версією iPhone X, в той час як інша отримає згаданий вище 6,5-дюймовий екран. Крім того, за чутками, компанія планує представити і 6,1-дюймовий бюджетний iPhone.

Незважаючи на те, що ці фото не суперечать словами Куо та інших джерел, не варто приймати їх за чисту монету до того моменту, поки Apple офіційно представить свої нові iPhone у вересні.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button