Ґаджети

iPhone 6 спалив будинок сімейної пари з Канади

Сім’я з Канади звинуватила Apple в тому, що в 2016 році через iPhone 6 у них згорів будинок. Тепер пара вимагає у корпорації виплати компенсації в розмірі 600 000 доларів.

За словами постраждалих Ієна і Кеті Фінлі, в їх житлі спалахнув вогонь через смартфон, який лежав і заряджався на шкіряному кріслі у вітальні. Ті, хто досліджував місце пожежі, виявили обвуглений iPhone 6 і вважають, що ґаджет міг виробити достатньо тепла, щоб підпалити меблі.

Після цього пара вирішила подати на виробника iPhone в суд, щоб той виплатив їм компенсацію за завдану шкоду. При цьому представники Apple довгий час не відповідали сім’ї. Фінлі створили петицію в інтернеті, щоб привернути увагу ЗМІ і натиснути на корпорацію. Але навіть це не спрацювало.

Після звернення в Apple журналістів CBC News представники корпорації підтвердили, що вже розслідують цю справу, але відмовилися давати докладні коментарі.

Чому iPhone запалав під час підзарядки, невідомо. Можливо, в ньому була встановлена бракована батарея. Господиня ґаджета додала, що її смартфон часто зависав і працював дивно за пару днів до нещасного випадку.

Зараз Фінлі знаходяться в скрутному становищі. Страховка не може покрити витрати на відновлення будинку, тому вони запросили таку велику суму в Apple. Чи отримають вони її, поки не ясно.

Це не перший випадок, коли iPhone стає причиною загоряння. У 2016 році iPhone 5s, який заряджався, підпалив мешканку Казахстану. У тому ж році ще один смартфон компанії Apple спалив автомобіль.

Всі ці історії, звичайно, неприємні. Але вони повинні послужити уроком всім власникам електроніки. Ні в якому разі не можна залишати смартфони, підключеними до мережі без нагляду. Техніка не досконала і може вийти з ладу. У гіршому випадку це може коштувати життя, тому слід заряджати ґаджети акуратніше, дотримуючи всі інструкції і правила виробників.

Натхнення: www.macdigger.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть