Главная / Різні цікавинки / Шопінг: як дешево купувати в інтернеті

Шопінг: як дешево купувати в інтернеті

foto_cikavosti_10.06.2014-3_resizedЩе зовсім недавно питання «як купувати дешево в інтернеті?» здивувало би простого обивателя, оскільки сама думка про придбання товару в режимі онлайн здавалася туманною і небезпідставно ризикованою.

Сьогодні купувати в інтернеті — це не данина моді, це буденна реальність, що дозволяє заощадити не тільки ваш час, але і в першу чергу ваші гроші. Ми не будемо зараз розглядати способи оплати, про них досить багато написано. Коротко тільки можна сказати, що найбезпечніший — це оплачувати товар після доставки або здійснити оплату банківським переказом, в останньому випадку, у вас буде на руках платіжний документ.

Зараз ми розглянемо кілька секретів, як правильно здійснювати інтернет-покупки, щоб реально заощадити ваші кошти.

У першу чергу необхідно грамотно вибрати магазин, оцінити його сайт, перевірити вихідні дані (наприклад, поспілкуватися з менеджером по вказаному телефону), уважно прочитати всі відгуки, відсікаючи явно замовні. Вибравши необхідну покупку, порівняйте її вартість з аналогічним товаром в інших інтернет-магазинах. Не беріть найдешевший варіант, завжди орієнтуйтеся на середню цінову категорію. Так ви вбережете себе від можливого обману магазинів-одноденок, які спеціально занижують вартість товару, щоб привернути вашу увагу. В будь-якому випадку, товар, придбаний в інтернет-магазині, буде дешевши, оскільки відсутні орендна плата, всілякі додаткові накрутки і наявність великої кількості персоналу.

По-друге, вибравши, як вам здається, надійний магазин, не купуйте відразу велику річ. Замовте для початку, що-небудь не дуже дороге. В крайньому випадку, втрати будуть мінімальні. Заодно дізнаєтеся, як працює кур’єрська служба доставки даного магазину або випробуєте інші способи отримання: пошта, послуги різних транспортних компаній.

Далі в пошуках дешевих покупок в інтернеті, можна знайти всілякі акції та бонуси, які пропонуються у великій кількості багатьма відомими інтернет-магазинами. Існують спеціальні сайти, де ви зможете знайти промо-коди на різноманітні інтернет магазини, як, наприклад, акції торгової площадки http://shopience.ru/ допоможуть вам суттєво зарщадити.

Відчувши впевненість в онлайн-покупках, можна піти ще далі: прийняти участь в інтернет-аукціонах, де можна придбати як новий якісний товар, так і б / в за дуже низькими цінами. Приклад — всесвітньо-відомий аукціон eBay або його аналог на теренах СНД — Молоток, де в ролі продавців виступають приватні особи чи організації. Тут найголовніше звернути увагу на рейтинг продавця, який формують самі покупці. Чим вищий рейтинг, тим більше впевненості, що ви отримаєте якісний товар за цілком доступною ціною. Крім того, крім можливості заощадити, ви отримаєте хорошу дозу адреналіну, роблячи ставки в режимі реального часу.

Ще один цікавий спосіб — це купівля товару безпосередньо у самого постачальника. Реальна економія покупки, наприклад, у китайських постачальників становить до 60% на відміну від звичайного магазину. Тут звичайно існують свої підводні камені — це вибір досить надійного постачальника і необхідність стовідсоткової передоплати. Уникнути їх допоможе нова посередницька послуга, що виключає можливість шахрайства. Напевно, цей варіант здасться комусь достатньо складним, але реальна економія тут відчутно висока.

В цілому можна сказати, що способів купувати дешево в інтернеті безліч. Головне вибрати з них найбільш прийнятний для себе. Вдалих вам якісних і дешевих покупок.

 
comments powered by HyperComments