Головна / Фото / Топ- 10 найбільш незвичайних таксі з усього світу

Топ- 10 найбільш незвичайних таксі з усього світу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Легендарне британське Hansom — таксі

23 грудня 1843 британський архітектор Joseph Hansom подав патент на «безпечне таксі», яке увійшло в історію як Hansom — таксі. Це не звичайне таксі являло собою двоколісну карету, яку тягнула коня. Для того часу це був незвичайний, але найкращий вид транспорту для руху по лондонських вулицях: їздити можна було швидко, безпечно і при цьому Hansom — таксі легко розминалися навіть у дворах, запобігаючи «пробкам».

hansom_cab_resized

 

З того часу зовнішній вигляд таксі зазнав безліч змін, але Hansom — таксі, як і раніше, залишається оригінальним навіть в наші дні. Іноді креативні вишукування викликані не стільки творчістю, скільки необхідністю. Сьогодні в добірці найнезвичайніші таксі з різних куточків світу.

Таксі на гусеничному ходу

taxi-1_resized

Напевно всі пам’ятають французьку романтичну комедію «Таксі», що вийшла в декількох частинах, автомобіль головного героя — Peugeot 406 і те, що в одній із серій у нього були гусениці для їзди по снігу. Цікаво те, що копія таксі Peugeot 406 на гусеничному ходу була дійсно відтворена групою інженерів і може спокійно пересуватися, нехай і не так жваво, як у фільмі. Копія була створена в єдиному екземплярі і зараз знаходиться у Франції.

Таксі-електрокари

solartaxi_resized

У Швейцарії таксисти все сильніше долучаються до «справи» збереження навколишнього середовища та масово пересідають на електрокари. Сьогодні дана країна є лідером за кількістю таксі з електродвигунами. Але не відстають і інші країни. Так у Гонконгу нещодавно з’явилася eTaxi — «зелена» система таксі. Саме такі авто оптимальні для міського перевезення, зокрема, «зелені» вантажівки при перевезенні меблів чи інших вантажів. Наразі доступні послуги звичайних авто, тому при потребі грузоперевозки Киев недорого можете замовити на сайті по вантажоперевезеннях.

Hummer — таксі

hammer_resized

Суворий, як всі техаські хлопці, єдиний у світі Hummer — таксі працює відразу в декількох містах цього штату. Таксі Hummer — це справжнісінький лімузин, однак, незважаючи на число посадочних місць, коштує поїздка в цьому гіганті дещо дорожче, ніж у традиційних таксі.

Аеротаксі

taxi-01_resized

Сьогодні все більшої популярності набуває аеротаксі. Спочатку воно з’явилося в американському штаті Флорида, а сьогодні подібні послуги вже з’явилися в Москві і в Києві. На такому таксі можна здійснити незабутню екскурсію, облетіти власні володіння, відправитися на полювання або на термінову зустріч з бізнес- партнером.

Porsche Cayenne — найдорожче в світі таксі

taxi-cayenne_resized

Москва — як один з найбільш дорогих міст світу, може дозволити собі і найдорожче таксі в світі. Так в місті діє служба елітного таксі, на озброєнні якого стоять новенькі Porsche Cayenne. Швидкість доставки пасажирів, звичайно, та ж, що й у звичайного таксі, зате який сервіс …

Таксі для заможних людей

taxi-4_resized

Канадці недалеко пішли від росіян, тільки там вулиці розсікають рідкісні Lamborghini таксі. Дані таксі, як нескладно здогадатися, мають статус елітних. Користуються ними (через ціни) тільки заможні люди і державні чиновники.

Мексиканське таксі Vochos

taxi-14_resized

У Мексиці широко поширені таксі — жуки, автомобілі Vochos. Автомобілі даної моделі працюють на просторах Мексики вже понад півстоліття. Якщо пасажир не є шанувальником Vochos, то навряд чи для нього це авто стане чимось видатним. Зате мексиканські таксисти відрізняються своєю надпереконливою ??дружелюбністю і специфічним почуттям гумору.

Акватаксі

water-taxi_resized

Нью -Йорк є одним з небагатьох міст світу, де існує водне таксі. Особливість даного виду таксі в тому, що будучи водним видом транспорту, це таксі курсує не по заздалегідь підготовленим маршрутами, а за маршрутом, заданому пасажиром.

Таксі- танк

tanksi-2_resized

У Лондоні незвичайне таксі з’явилося завдяки рекламній кампанії, організованої Electronic Arts. Перед виходом Battlefield 3 креативщики цієї фірми вирішили випустити на вулиці британської столиці танки, які надавали послуги таксі. Назвали це диво TANKSI. Варто відзначити, що цей рекламний хід манірних англійців не здивував, а вартість поїздки не була надмірно високою, тому на танку міг покататися кожен охочий. А всі, хто прилітає в британський аеропорт Хітроу, можуть скористатися таксі без водія.

Кубинське Коко- таксі

coc-taxi_resized

Найнезвичне таксі працює на вулицях Гавани, столиці Куби. Тут і сьогодні можна побачити велосипедне Коко- таксі. Таксі розраховане на двох пасажирів і водія і, по суті, є велосипедом з пасажирським салоном. Даний вид таксі найповільніший і «найкурніший», проте він найкраще підходить для туристів, охочих ознайомитися з місцевими пам’ятками.

І ще …

Опинившись в Японії, в пошуках таксі не варто шукати очима традиційні шашечки.

japan_resized

Креативні японці розміщують на даху таксі досить незвичайні і забавні ліхтарі у вигляді собак, жаб, космічних кораблів, і цим їх фантазія не обмежується.

 
Loading...
comments powered by HyperComments