Главная / Земля / У найближчі 3 роки Каліфорнію очікує катастрофічний землетрус

У найближчі 3 роки Каліфорнію очікує катастрофічний землетрус

Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору прогнозують, що в найближчі три роки в Лос-Анджелесі трапиться масштабний серйозний землетрус. Імовірність трагедії становить майже 100 відсотків.

23-10-15-foto-600x400-1

Прогноз NASA підтверджує і Геологічна служба США, проте вони оцінюють ймовірність цієї події набагато обережніше — всього в 85 відсотків.

У лабораторії реактивного руху NASA в Пасадені, штат Каліфорнія, вчені вивчили наслідки землетрусу в Ла-Хейбре, яке відбулося в 2014 році, і з’ясували, що воно послабило напруженість в земній корі в даному районі, однак залишеної енергії вистачить на землетрус магнітудою 6,1 -6,3. Дослідження показали, що в Лос-Анджелесі і в його околицях може статися землетрус магнітудою 5 або навіть більше.

Відмінності в прогнозах пояснюються досить просто — відомства використовують різні методи вивчення земної кори. NASA оперує даними з радарів і навігаційних пристроїв, а Геологічна служба спирається на карти розломів і комп’ютерне моделювання.

Варто відзначити, що незважаючи на відмінності, обидві служби солідарні в тому, щоб почати підготовку та максимально убезпечити населення і територію, на якій знаходиться знаменитий Голлівуд.

 

 
comments powered by HyperComments