Главная / Фото / В’єтнамські дизайнери розробили проект будинку зі сходами для собак

В’єтнамські дизайнери розробили проект будинку зі сходами для собак

 
 
Проект будинку зі сходами для собак.

Група в’єтнамських дизайнерів зі студії 07Beach представила досить незвичайний проект квартири. Інтер’єр цього житла створювався з розрахунку на проживання у них не тільки людей, а й братів наших менших. Головною відмінною рисою будинку при цьому стала незвичайна подвійна драбина одна частина якої призначена для людей, а інша – для собак.

Сходи для людей + сходи для собак.

Сама ідея сходів досить проста. Поряд з основною її частиною, нічим не відрізняється від будь-яких інших «людських» сходів, розташовані другі – для тварин. Відмінні риси цієї драбини зводяться до її невеликої ширині, більш дрібним і як наслідок більш частим східцями, а також до більш пологого куту нахилу. Все це зроблено для того, щоб братам нашим меншим було, як можна зручніше підніматися на другий рівень житла. Як пояснити собаці, що одна сходи призначена спеціально для неї – залишається загадкою, проте подібна турбота про тварин не може не надихати.

Білий інтер’єр будинку зі сходами.

Варто додати, що у створеному дизайнерському проекті дуже багато білого кольору. Зокрема, сходи пофарбовані саме в білий колір. Подібний вибір матеріалів досить сумнівний, особливо коли мова заходить про тварин. В цьому разі залишається тільки сподіватися на те, що лапи чотирилапих пухнастих улюбленців завжди будуть досить чистими для цієї «розкоші».

Комфортно всім.

Окремо варто відзначити, що в цілях забезпечення безпеки тварини, сходи для собак була навіть обладнані невеликими поручнями, які не повинні перешкоджати її падіння або бажанням пройти там, де це можна робити.

Проект будинку зі сходами для людей і собак.

Натхнення: www.ecobyt.ru

 
comments powered by HyperComments