Головна / Фото / У Мережу потрапили приховані раніше знімки NASA з висадки американців на Місяць

У Мережу потрапили приховані раніше знімки NASA з висадки американців на Місяць

У Мережу потрапили унікальні раніше приховані фотографії з першої висадки американських космонавтів на Місяць. Опубліковані кадри ніхто з громадськості ніколи не бачив, так як з 1969 року вони перебували в архівах NASA.

В Сеть попали скрытые ранее снимки NASA с высадки американцев на Луну

Днями якийсь користувач під ніком Кіпп Тіг показав в Мережі декілька архівних фотографій NASA, які він отримав особисто від космічного агентства. Унікальні кадри виявилися прихованими раніше кадрами 1969 року, які були зроблені американськими космонавтами «Аполлона-11», в число яких увійшли Майкл Коллінз, Едвін Олдрін і Ніл Армстронг.

В Сеть попали скрытые ранее снимки NASA с высадки американцев на Луну

Експерти вже припустили, що тоді NASA не вважали за потрібне оприлюднити знімки, та як вони, найімовірніше, були зняті випадково, на що вказує їх відносно погана якість. Також поки що не зовсім зрозумілі причини, за якими заволодіти раніше таємним архівом змогла саме ця людина.

В Сеть попали скрытые ранее снимки NASA с высадки американцев на Луну

Незважаючи на те, що з часів першої висадки американців на Місяць, коли на поверхні супутника був встановлений прапор США, пройшло вже 49 років, сьогодні ці кадри мають надзвичайну цінність і викликають інтерес. Відзначається, що вони є частиною історії.