Главная / Відео / Вчені: Міські птахи розумніші від сільських (відео)

Вчені: Міські птахи розумніші від сільських (відео)

 
 

Міські птахи розумніші, ніж їх родичі з глибинки, так стверджують вчені. Життя в міських умовах змінює поведінку, розум і фізіологію представників пернатих для їх власної безпеки та інтересів.

Птахи, які проживають в міських умовах розумніше, ніж їх родичі з глибинки і сільських місцевостей. Пернаті адаптуються до міських умов, використовуючи нові ресурси для життя, чим не можуть похвалитися їх сільські родичі, розповідають дослідники з університету Макгілл, Канада. Про це повідомили на порталі Science Daily.


Науковці провели ряд досліджень на тему відмінності птахів різної місцевості. Для виявлення різниці в розумовому плані і когнітивних здібностях групам птахів надали легкі тести, такі як відкривання ящиків, в яких лежить їжа. Міські птахи показали більше завзяття і швидше впоралися із завданням, а також показали нахабний характер. Невеликий тест вчені виставили в YouTube.

Доктор Жан-Ніколя Оді, який опублікував перші досягнення у дослідженні в журналі Behavioral Ecology, заявляє, що міські птахи не тільки розумніші за своїх родичів, що мешкають в глибинках, але і також здатні вирішувати насущні проблеми з інноваційним для птахів підходом, а крім того володіють кращим імунітетом.

Дослідження проходило на острові Барбадос з участю птахів одного виду, узятих з різних місць.

 
comments powered by HyperComments