Главная / Відео / Відео проходження Меркурія по диску Сонця від NASA (відео)

Відео проходження Меркурія по диску Сонця від NASA (відео)

 
 

Фахівці National Aeronautics and Space Administration розсекретили відеоматеріали проходження планети Венери по диску Сонця, знятого за допомогою спеціальних відеокамер 9 травня 2016 року. Унікальна астрономічна подія, як уточнюють в NASA, відбувається один раз в 100 років. За добу ролик подивилися не менш 22,3 тис. користувачів.

Представники NASA, через місяць, зняли режим секретності з відеоматеріалів, демонструючи проходження планети Венери по диску Сонця. Інформація розміщена на офіційному каналі National Aeronautics and Space Administration в хостингу YouTube. Одночасно з Меркурієм по диску Сонця може пройти і Венера, але це відбувається ще рідше, зважаючи на більший діаметр орбіти. У перший раз проходження Венери через сонячний диск стався, ймовірно, в 373 173 році до нашої ери.

Паралельний транзит обох планет відбудеться 26 липня 6 9163 року. Особливо відзначено, що планети Сонячної системи сформувалася шляхом сильного гравітаційного стиснення газопилової хмари 4,4,5682±0,0006 млрд років тому. Орбітальна швидкість переміщення нашої планетарної системи всередині галактики Чумацький шлях становить від 220 до 240 км/год

 
comments powered by HyperComments