Головна / Відео / Відео проходження Меркурія по диску Сонця від NASA (відео)

Відео проходження Меркурія по диску Сонця від NASA (відео)

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Фахівці National Aeronautics and Space Administration розсекретили відеоматеріали проходження планети Венери по диску Сонця, знятого за допомогою спеціальних відеокамер 9 травня 2016 року. Унікальна астрономічна подія, як уточнюють в NASA, відбувається один раз в 100 років. За добу ролик подивилися не менш 22,3 тис. користувачів.

Представники NASA, через місяць, зняли режим секретності з відеоматеріалів, демонструючи проходження планети Венери по диску Сонця. Інформація розміщена на офіційному каналі National Aeronautics and Space Administration в хостингу YouTube. Одночасно з Меркурієм по диску Сонця може пройти і Венера, але це відбувається ще рідше, зважаючи на більший діаметр орбіти. У перший раз проходження Венери через сонячний диск стався, ймовірно, в 373 173 році до нашої ери.

Паралельний транзит обох планет відбудеться 26 липня 6 9163 року. Особливо відзначено, що планети Сонячної системи сформувалася шляхом сильного гравітаційного стиснення газопилової хмари 4,4,5682±0,0006 млрд років тому. Орбітальна швидкість переміщення нашої планетарної системи всередині галактики Чумацький шлях становить від 220 до 240 км/год

 
Loading...
comments powered by HyperComments