Здоров'я

Дієтологи з’ясували, як їжа впливає на характер людини

Американські вчені змогли після проведених досліджень змогли виявити зв’язок між тим, що людина вживає в їжу і психологічним станом. Для проведення дослідження були запрошені жінки, яких згодом вчені розділили на дві групи. Одна група вживала в їжу те, що хотіла, друга, навпаки, дотримувалася дуже суворої дієти.

12-06-16-foto-600x332-1

Жіночій групі запропонували відповісти на деяку кількість питань, які стосувалися їх особистих переваг і психологічного стану. Згідно з опитуванням вчені зробили висновок, що ті жінки, які вживали в їжу те, що їм хотілося, відповідали на поставлені питання більш врівноважено. А ось перевагу перша група дам віддала легким кінокомедіям. Друга група опитуваних жінок давала відповіді на питання більш агресивно. Жінки, які дотримувалися дієти, віддали перевагу фільмам жахів і трилерам. Фільми, в яких присутня жорстокість, цій групі жінок були більш цікаві.

Завдяки проведеним дослідженням американські вчені змогли з упевненістю сказати про те, що жінки, які постійно обмежують себе в їжі, психологічно нестійкі, ніж ті, хто цього не робить.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button