Главная / Поради / Як вибрати «правильні» металопластикові вікна

Як вибрати «правильні» металопластикові вікна

Насьогодні вікна металопластикові стають все більш затребуваними серед різних верств населення. У них є ряд переваг перед вікнами з дерева та алюмінію, одним з яких є їх приваблива ціна. Але нарівні з цим споживачі часто володіють неповною інформацією про вікна з ПВХ. Щоб визначитися з вибором якісного металопластикового вікна, слід знати, з яких складових воно збирається.

Насамперед потрібно підібрати необхідний профіль, з якого вам виготовлять вікно. Від якості профілю залежать всі інші аспекти: тривалість служби, зовнішній вигляд, ізоляційні здібності.

19-10-15-foto-600x406-1

Чому вікна з ПВХ називають металопластиковими? А тому, що будь пластиковий профіль армується, це означає, що у внутрішній камері вікна з ПВХ розташовують металевий профіль товщиною до півтора міліметрів. Це потрібно для додання вікну міцності і надійності.

При виборі профілю потрібно керуватися тим, для якого типу приміщення і з якою поверховістю будуть встановлені металопластикові вікна. Якщо поверховість будівлі невелика і розмір вікна маленький, або це глухе вікно, то сміливо можна замовляти вікна з 3-камерним або 5-камерним профілем. Таке вікно буде задовольняти всім пред’явленим до нього вимогам, і захищати від зовнішніх впливів: шуму, вітру, холоду. Але якщо ж ширина і висота вікна досить пристойна і воно буде знаходитися на висоті декількох поверхів і піддаватися впливу сильного вітру, то не слід вибирати полегшений ПВХ профіль, так як великі навантаження на таке металопластикове вікно можуть призвести до його деформації.

Важливу роль в конструкції вікна грають ущільнювачі. Адже від якості і тривалості терміну служби ущільнювача залежить герметичність вікна. Існує кілька видів віконних ущільнювачів: коекструдовані, вкатані і знімні ущільнювачі з каучуку EPDM. Останні найбільш зручні, оскільки їх легше всього вийняти і поміняти на нові, не пошкоджуючи вікна.

При виборі фурнітури головним є її міцність і те, наскільки професійно і в потрібній кількості вона буде встановлена. Віконна фурнітура покликана забезпечити легке відкриття, закриття, відкидання стулки металопластикового вікна і провітрювання.

Склопакети для металопластикових вікон бувають одинарні та подвійні. Вони забезпечують звукоізоляцію і термоізоляцію вікна. Якщо склопакет сумнівної якості, то він може стати причиною поганої теплоізоляції і герметичності. Скло не повинно бути тонше 4 мм. При виборі потрібно насамперед керуватися доцільністю того чи іншого виду склопакета. Наприклад, якщо балкон засклений, то зовсім необов’язково ставити балконний блок з подвійним склопакетом. Якщо вікна розташовані з боку вулиці з пожвавленим рухом або там, де багато сонця, то в цьому випадку доцільніше вибрати вікна з подвійними склопакетами, які будуть ізолювати приміщення від шуму і зайвого сонця.

Підводячи підсумок, можна сказати, що вибираючи металопластикові вікна, слід керуватися не тільки знаннями про якість їх складових, але також звертати увагу на те, наскільки чесним і надійним зарекомендував себе завод-виробник і враховувати професіоналізм майстрів-установників.

 

 
comments powered by HyperComments