Поради

Кухні під замовлення – втілення усіх побажань господині

Кухня – острівок сімейного затишку та відпочинку у кожній домівці. Обираючи кухонний гарнітур, кожна господиня мріє про практичні і гарні меблі, які б довго прослужили, були функціональними та не потребували особливого догляду.  Яким чином зробити правильний вибір? Кухні під замовлення – пропозиція, яка дозволить втілити в життя всі ваші побажання, зробити ідеальну композицію із шаф, тумбочок, поличок, стільниці, що ідеально впишуться навіть у найменшу квадратуру. Однією із найбільших переваг замовлення кухонного гарнітуру є можливість виготовлення базового комплекту і можливості до замовлення додаткових елементів у будь-який зручний для вас час.

kuhni_na_zakaz_616x441

Зверніть увагу на те, що здійснюючи замовлення, ви отримуєте візуальне відображення майбутніх меблів, яке покаже ідеальне розташування кухні, найкращий варіант зі сторони функціональності, комфорту та естетичної точки зору.

5 порад, як передбачити функціональність кухні перед замовленням

  1. Зони активності господині. Фахівцями ергономістами науково доведено, що під час приготування їжі господиня долає значні відстані. Ці відстані вони назвали «трикутником робочої активності», де враховані відстані від мийки до холодильника та від холодильника до плити. Вважається, що розрахувавши цю відстань правильно і встановивши дані компоненти правильно, можна зробити виконання домашніх справ більш комфортним і менш трудомістким.
  2. Зони розташування необхідного обладнання (плита, витяжка. холодильник) та додаткового обладнання. Для того, щоб гарнітур був корисним і не було пустуючих місць. Необхідно вірно розрахувати правильність розташування технічного інвентарю. Це близькість до джерел живлення, витяжки тощо.
  3. Врахування кухонного простору. Кімнату необхідно чітко виміряти та попередньо прорахувати усі зони активності на кухні.
  4. Компонування меблів. Від того, як правильно скомпонувати меблі. Залежить їх подальше використання. Якщо передбачити усі компоненти правильно, то приготування їжі та час відпочинку на кухні будуть приносити максимальне задоволення.
  5. Надійний виконавець. Велика частка комфортності меблів залежить від виробника. Виробник повинен використовувати якісні матеріали та фурнітуру на новому обладнанні, використовувати нешкідливі для здоров’я людини та нетоксичні фарби та лаки, гарантувати термін використання своєї продукції. Компанія «Меблевий городок» відповідає заданим параметрам та пропонує кухні під замовлення, в яких будуть втілені всі ваші побажання.

Чому вигідно замовляти кухні?

  • Співвідношення ціна-якість. Створення унікального, високотехнологічного меблевого продукту потребує використання найкращих матеріалів. Виконання еталонних вимог до виготовлення меблів гарантує їх надійність та довговічність.
  • Терміни. Кухні під замовлення виготовляються у чітко омовлені терміни. Ви отримуєте унікальний продукт, який вироблений спеціально для вас, відповідає необхідним стандартам якості. Ви будете чітко знати коли ваш меблевий гарнітур буде виготовлений.
  • Гарантія та договір. Для того, щоб усі домовленості по виробництву меблевого гарнітуру були виконані з дотриманням вимог, заключається між замовником та виконавцем договір, який має юридичну силу. У ньому прописуються терміни виконання та гарантія на термін служби кухонного гарнітуру.

Компанія «Меблевий городок» гарантує якісне і надійне виготовлення кухонь на замовлення. Обирайте надійного виробника і насолоджуйтесь ідеальним інтер’єром вашого кухонного простору.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button