Главная / Різні цікавинки / Як вибрати якісний дитячий одяг

Як вибрати якісний дитячий одяг

 
 

dytiachyi_odiah_resizedСьогодні на ринку одягу можна зустріти досить велику різноманітність товарів за найрізноманітнішими цінами і, відповідно, різницею у якості. Тим часом, одяг для дітей повинен відповідати найвищим критеріям якості, в іншому випадку у дитини можуть виникнути проблеми зі здоров’ям.

Як же вибрати одяг для дитини ? Найголовніше в дитячому одязі — це матеріал, з якого зшито виріб. Для маленьких дітей кращим вибором є трикотаж. Зшитий з нього дитячий одяг не травмує шкіру, не викликає алергічних реакцій і довго носиться. Якісну тканину виготовляють з натуральних матеріалів — бавовни і шерсті. Саме ці складові визначають основний склад такнини, в незначній кількості також повинні бути присутніми штучні наповнювачі (не більше 30 відсотків). До штучних складових відноситься віскоза, акрил, поліестер. Додавання цих компонентів в трикотажне полотно дозволяє зробити його більш еластичним, м’яким і приємним на дотик. При цьому трикотаж залишається гіпоалергенним і безпечним для дитини.

Ціна не є вирішальним фактором при виборі трикотажу для дитини. Часом можна зустріти якісний виріб за досить низькою ціною. Наприклад, білоруський трикотаж можна знайти в багатьох магазинах країни. Він відрізняється хорошими споживчими властивостями і поставляється покупцям за доступною ціною. http://babanina.com.ua/ з Європи теж відрізняються гарною якістю, але ціна на них зростає пропорційно зростанню транспортних витрат на доставку їх до України. Однак є можливість отримати такі товари для дітей за нижчими цінами, якщо замовляти їх через інтернет магазин дитячого одягу BabaNina.com.ua, який робить доставку по всій Україні.

Якщо вибирати одяг з трикотажу для дітей у звичайному магазині чи на ринку, можна візуально оцінити його якість. У першу чергу, слід оглянути шви. Вони повинні бути рівними, не рвати петлі, що не натягувати виріб, в той же час не бути занадто слабкими. Якщо присутні деякі дефекти шва, може виникнути деформація вироби в процесі носіння. Воно не прослужить довго, досить швидко втратить привабливий зовнішній вигляд. На одязі, який висить на вішаку, не повинно бути витягнутих деталей — їх присутність говорить про низьку якість трикотажного полотна. Також варто звернути увагу на ярличок — дитячі речі (особливо новонароджених) бажано прати при високій температурі і прасувати гарячою праскою.

 
comments powered by HyperComments