Технології

Вчені розробили кросівки, що допомагають спортсмену порадами

Група вчених з Інституту фотонних мікросхем Фраунгофера розробила модель кросівок для спортсменів. Особливістю моделі є те, що вони – кросівки – здатні давати поради людині, що біжить, і контролювати техніку виконання нею фізичних вправ. Кросівки попередять, коли варто відпочити, щоб запобігти травмам м’язів і суглобів, пише The Financial Express.

krossivky_450

Підошва кросівок забезпечена сенсорами і мікросхемами, які передають інформацію до процесора в режимі реального часу. Під час бігу модель використовує дані про навантаження на ноги, дає поради з правильній техніці виконання вправ. Крім того, відзначена можливість зняття технічної складової кросівок, що полегшує догляд за ними. Інженери говорять про можливість заряджати електроніку від звичайної розетки.

Інноваційні кросівки представляють із себе ґібрид спортивного взуття, GPS- датчика, акселерометра і інших пристроїв. Це дозволяє людині отримувати в режимі реального часу повну інформацію про свою фізичну активніст і коригувати її. При необхідності можна включити режим порад, який удосконалить техніку бігу і тренувань. Хороший порадник, такий як http://www.katalogbukmekerov.com/, що зможе вам надати повну інформацію зі світу спорту. Кросівки порадять знизити інтенсивність або змінити положення ніг під час бігу. На сьогоднішній день кросівки знаходяться в стадії тестування. Вчені планують їх запуск в масове виробництво до початку 2015 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button