Фото

10 країн, в які жінкам краще не потрапляти

Образ жінки 21 століття – впевнена в собі, успішна, що світиться здоров’ям і красою. Але багато з 3,3 млрд жінок на нашій планеті сьогодні зазнають насильства, репресій, ізоляції та дискримінації. У нашому огляді 10-ка країн, які визнані міжнародними експертами гіршими для проживання жінок.

1. Ірак

Ірак став справжнім сектантським пеклом для жінок після того, як американці «звільнили» країну від тирана Саддама Хусейна. Рівень грамотності, колись найвищий в арабському світі, в даний час знаходиться на найнижчому рівні. І наприкінці 2014 року бойовики «Ісламської Держави» в Іраку стратили більше 150 жінок за відмову брати участь у так званому секс-джихад.

2. Пакистан

У деяких племінних районах жінок ґвалтують в якості покарання за злочини чоловіків з їх сімей. Але ще більш широке поширення одержали так звані вбивства честі. Нещодавно по країні прокотилася хвиля релігійного екстремізму, спрямована проти жінок політиків, працівників з питань прав людини і адвокатів. Жінки є жертвами насильства і жорстокого поводження, і в країні немає законів проти насильства в сім’ї. З цією проблемою стикаються 90 відсотків жінок, а 82% жінок заробляють менше, ніж чоловіки.

3. Індія

В Індії жінки становлять 39 відсотків усіх ВІЛ-інфікованих дорослих. Близько 70% жінок в Індії є жертвами насильства в сім’ї. Злочини проти жінок в Індії відбуваються кожні три хвилини. Раз в 29 хвилин жінка стає жертвою зґвалтування. У минулому столітті було вбито 50 мільйонів дівчаток, а близько 100 мільйонів жінок і дівчаток стали жертвою торгівлі людьми. 44,5 відсотків дівчат виходять заміж у віці до 18 років.

4. Сомалі

У столиці Сомалі Могадішо громадянська війна докорінно змінила ситуацію для жінок, які раніше були традиційним оплотом сім’ї. 95 відсотків дівчат гвалтують у віці від 4 до 11 років. У парламенті жінки займають лише 7,5 відсотків місць. Тільки 9 відсотків жінок в Сомалі народжують в медичному закладі.

5. Малі

У Малі, однієї з найбідніших країн світу, лише деяким жінкам вдається уникнути болісного обрізання статевих органів. Багато хто з дівчаток змушені вступати в шлюб в зовсім юному віці, а кожна десята помирає під час вагітності або пологів.

6. Гватемала

Бідні жінки в Гватемалі стикаються з насильством в сім’ях і частими зґвалтуваннями. Також в країні один з найвищих у світі рівнів СНІДу.

7. Судан

Незважаючи на те, що в країні було прийнято ряд нових законів, становище жінок на заході Судану залишається плачевним. Викрадення, зґвалтування або насильницьке виселення призвели до того, що з 2003 року було вбито понад одного мільйона жінок.

8. Демократична Республіка Конго

У східній частині ДРК війна вже забрала більше 3 мільйонів життів, і кінця її не видно. Часто в Конго жінки воюють на передній лінії фронту. Вони часто стають жертвами прямих нападів та насильства, скоєних воюючими сторонами. Жінки в Конго стикаються з особливо суворими реаліями: щодня відбувається близько 1100 зґвалтувань, а з 1996 року їх було зареєстровано більше 200 000. 57 відсотків вагітних жінок страждають анемією, і всі без винятку жінки не можуть підписати жодного юридичного документа без дозволу своїх чоловіків.

9. Афганістан

У середньому афганські жінки живуть тільки 45 років — на рік менше, ніж афганські чоловіки. Після трьох десятиліть війни і репресій, переважна кількість жінок в Афганістані безграмотні. Більше половини всіх наречених молодше 16 років. Кожні півгодини помирає породілля, адже близько 85 відсотків жінок в Афганістані народжують без медичної допомоги. Це країна з найвищим рівнем материнської смертності в світі.

10. Чад

У Чаді жінки практично безправні. Більшість шлюбів укладається з дівчатами 11 — 12 років. Суданські жінки, що живуть у таборах біженців на сході Чаду, стикаються із зґвалтуваннями та іншими формами насильства. Поза таборів ж їх переслідують члени опозиційних озброєних груп, бандити і сили безпеки Чада.

Джерело

Натхнення: mirfactov.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button