Фото

10 найдивніших субкультур у світі, чиї ідеї викликають здивування

10 найдивніших субкультур у світі, чиї ідеї викликають здивування

Суспільство складається з абсолютно різних людей, з різними уявленнями про етику, релігії, національної культури. Також в ньому існують різноманітні субкультури, про які більшість людей навіть і не чуло. Звичайно ж, всім відомі підлітки, які люблять одягатися в чорне і називають себе «готами» або «емо», або, так звані «ангели пекла», які роз’їжджають по США на чорних мотоциклах в шкіряному одязі. Пропонуємо огляд найбільш дивних субкультур у світі, чиї ідеї просто викликають здивування.

10. Інтернет-спільнота прихильників анорексії

Інтернет-спільнота прихильників анорексії
Члени цієї субкультури за членство в ній платять велику ціну, але не в доларах. Відомо, що анорексія є причиною нескінченних проблем зі здоров’ям і навіть смерті. На деяких сайтах її пропагують, як здоровий спосіб життя, і багато жінок, чоловіків і особливо підлітків ставляться до неї позитивно, так як читають все, що викладають на сайтах прихильники суспільства.

9. Мексиканське суспільство взуття з довгими носками

Мексиканське суспільство туфель з довгими носками
У мексиканському місті Матехула носити яскраві з дуже довгими гострими носками туфлі вважається модним. Взуття, яке носять традиційні музиканти, що виконують музику в іспанських і африканських мотивах, під яку люди танцюють на вулицях, нагадує середньовічних блазнів. До того, як подібне взуття стало нормою, люди на танцювальних майданчиках змагалися, у кого носки туфель довші. Тепер, коли мода стала масовою, доводиться ходити в туфлях з екстремально довгими носками.

8. Японська субкультура Гяру

Японська субкультура Гяру
Японські жінки, прагнучи до досконалості, вирішили створити свою субкультуру, яка дуже відрізняється від традиційного спільноти гейш, так як базується на сучасних тенденціях. Члени спільноти прагнуть виглядати абсолютно не так, як більшість японок. Зухвалий макіяж, пишні перуки різноманітних кольорів і яскравий одяг, включаючи міні-спідниці з рюшами, допомагають їм у цьому. Деякі навіть здатні на екстремальні вчинки і відбілюють шкіру.

7. Товариство Бунтарі Елвіса Преслі

Товариство Бунтарі Елвіса Преслі
Хоча кумир мільйонів народився на півдні США, це товариство виникло в Швеції в 50-х роках, саме в той час, коли Преслі і Джеймс Дін були на піку популярності. Його члени у зовнішньому образі імітують свого кумира – джинси, шкіряна куртка, стрази та емблеми на одязі. «Бунтарі Елвіса Преслі» існують і сьогодні, незважаючи на те, що їхній кумир давно пішов з життя.

6. Субкультура Азеркіни

Субкультура Азеркіни
Кожен відчуває, що відрізняється від інших, хоча б трохи, але азеркіни прагнуть до того, щоб максимально відійти від інших. Члени цього суспільства знаходять один одного по інтернету і позиціонують себе істотами, схожими на людей. Вони вірять в реінкарнацію, в існування міфічних істот, інопланетян і т. д. Багато з них думають, що в минулому були ангелами, дияволами і вампірами.

5. Норвезьке суспільство Чорного Металу

Норвезьке суспільство Чорного Металу
У той час як прихильники анорексії заперечують поради лікарів, члени цього суспільства виступають проти закону. Товариство було організовано в 90-х роках. Його прихильники виступали проти постулатів християнства, здійснювали напади і вбивства. Його члени хочуть, щоб повернулася віра в північних богів, вони одягаються в одяг з металевими елементами і час від часу збурюють норвезьке суспільство.

4. Субкультура Лоліта

Субкультура Лоліта
Субкультура Лоліта з’явилася в Японії в 90-х роках. Її прихильницями стали молоді дівчата, бунтарки, які носили химерні сукні темних відтінків, з темними рюшами і стрічками у волоссі. Деякі навіть одягаються в кімоно. В основному ці дівчата одягають капелюшки, пишні криноліни і носять парасольки з рюшами. Назва субкультура запозичила з роману Ст. Набокова «Лоліта», написаного в 1955 році.

3. Товариство ляльки Барбі у Венесуелі

Товариство ляльки Барбі у Венесуелі
Жінки, які часто беруть участь в конкурсах краси, часто виглядають як ляльки, але у Венесуелі існує субкультура, члени якої обожнюють пластмасову ляльку Барбі. Щорічно проводяться конкурси краси ляльок Барбі, де 30-сантиметрові красуні постають у різноманітних костюмах, пошитих людьми. Власники ляльок дуже серйозно ставляться до свого захоплення і до самих конкурсів, намагаються перемогти в різних номінаціях.

2. Товариство Любителів ліфтів

Для одних людей поїздка на ліфті – це звичайна необхідність, якщо треба піднятися на верхні поверхи, а сходи існують, як аварійний вихід в непередбачуваних ситуаціях, щоб можна було спуститися або піднятися. Для інших поїздка в ліфті – це випробування, так як вони страждають фобіями. Для членів субкультури Любителів ліфтів поїздка в ліфті – нав’язлива ідея і художня форма. Вони сприймають її, як екстрим. У них є мета – покататися на ліфтах по всьому світу, задокументувати все і викласти звіт в YouTube.

1. Субкультура Сапери

Субкультура Сапери
Забудьте про такі центри моди, як Нью-Йорк і Париж, так як найбільш стильні чоловіки живуть на африканському континенті в Конго. В цьому неспокійному куточку світу, де люди живуть в абсолютній бідності і убогості, які щодня борються за життя, є люди, які одягаються як у найбільш розвинених центрах моди. Чоловіки щодня носять двобортні костюми, твідові піджаки, шовкові і сатинові хусточки і яскраві блискучі запонки. Ця субкультура була заснована в 19 столітті, коли рабів чоловіків примушували одягатися ошатно, щоб відповідати своїм власникам.

Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button