Технології

Електричний двомісний літак від Airbus (6 фото + 2 відео)

Електричного персонального наземного транспорту стає все більше, починаючи від скейтборду, велосипедів і закінчуючи автомобілями, а у сфері літаючих транспортних засобів поки туго, але це зовсім не означає, що робота в цьому напрямку не ведеться.

В рамках Паризького авіасалону компанія Airbus, відома всьому світу своїми пасажирськими літаками, представила прототип повністю електричного літака E-Fan 2.0. Цей маленький двомісний апарат важить всього 500 кг і має розмах крил у 9,5 м. Він живиться від літій-полімерних акумуляторів і укомплектований двома електродвигунами сумарною потужністю 60 кВт. E-Fan 2.0 не виділяє CO2 і практично безшумний в польоті.

Акумуляторів вистачає від 45 до 60 хвилин польоту при повному завантаженні. Швидкість зльоту становить 110 км/год, крейсерська швидкість — 160 км/год, а максимальна — до 220 км/ч. Початок комерційного використання заплановано на 2017 рік.

До 2019 року Airbus планує випустити чотиримісну версію, а у довгострокових планах на майбутнє — електричний пасажирський лайнер на 100 осіб в 2050 році.

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button