Фото

7 найрозумніших собак, породи яких була виведена спеціально для полювання

Найкращі мисливські породи собак.

Напевно, кожен з нас знає, що собака-найкращий друг людини, який буде любити свого господаря і допомагати йому, що б той не робив. У всі часи людина брала з собою на полювання собак. І в нашому сьогоднішньому огляді 7 найкращих порід собак, здатних допомогти своїм власникам зловити здобич.

1. Епаньйол бретон

Епаньйол бретон.
Бретонський епаньйол — це мисливська порода собак, яка є дуже популярною в Європі та Сполучених Штатах Америки. Цей вид був виведений у Франції тривалість їх життя досягає 15 років. Важать вони приблизно від 14 до 18 кілограмів, а зріст від 46 до 50 сантиметрів.

2. Чорно-підпалий кунхаунд

Чорно-підпалий кунхаунд.
Чорно-підпалий кунхаунд – це мисливська порода собак, яка була виведена в Сполучених Штатах Америки. Тривалість життя становить приблизно від 10 до 12 років. Важать ці вихованці близько 25-35 кілограмів, а зріст вони 58-70 сантиметрів.

3. Іспанська водяна собака

Іспанська водяна собака.
Іспанська водяна — це порода собак, яка раніше використовувалася для випасу худоби, а також для допомоги на полюванні і риболовлі. У наш час вони вважаються прекрасними вірними друзями. Тривалість їх життя досягає приблизно від 10 до 14 років. Важать вони приблизно 14 – 22 кілограма, а зріст 38 – 52 сантиметри.

4. Шоколадний Лабрадор

Шоколадний лабрадор.
Лабрадор – це одна з найпопулярніших порід собак у всьому світі. Спочатку він був виведений в якості відмінного помічника на полюванні, але з часом завдяки своїй чуйності, доброті і ніжності вони стали поводирями, рятувальниками і просто чудовими друзями. Тривалість їх життя досягає 12 – 13 років. Важать вихованці в середньому приблизно від 30 до 40 кілограмів, а їх ріст становить 55 – 62 сантиметрів.

5. Німецький пойнтер

Німецький пойнтер.
Пойнтер – це німецька короткошерста порода собак, яка була виведена в Німеччині. Варто зазначити, що за характером вони дуже сміливі, активні, розумні, легко вчаться, завдяки чому є відмінними мисливцями. Тривалість їх життя становить 12 -14 років. Важать вихованці приблизно від 20 до 30 кілограмів, а ріст може досягати від 58 до 65 сантиметрів.

6. Золотистий Ретрівер

Золотистий Ретривер.
Золотистий ретрівер – є мисливською породою собак, яка була виведена у Великобританії в дев’ятнадцятому столітті. Тривалість їх життя становить приблизно від 10 до 12 років. Варто відзначити, що це дуже доброзичливий, розумний і надійний друг. В середньому вага вихованця становить від 30 – 40 кілограмів, а зріст від 55 – 60 сантиметрів.

7. Бігль

Бігль.
Бігль — це спеціально виведена в Англії порода собак, яка призначена для полювання. Варто відзначити, що вихованець дуже добрий, рішучий і врівноважений. Тривалість їх життя досягає приблизно 12 – 15 років. Середня вага складає близько 10 кілограмів, а зріст від 36 до 38 сантиметрів.


Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button