Поради

10 настільних ігор, які сподобаються всім українцям

Вторгнення російських військ в Україну та війна без її оголошення впливають на життя громадян у кожній сфері. Торкнулися події навіть галузі розваг. За останній рік на ринку з’явилося багато настільних ігор, які точно сподобаються кожному українцю. Повна інформація про продукцію від національних виробників на сторінці магазину. Серед асортименту вироби для дітей, дорослих, компаній та романтичних пар. 

Торговий дім «Strateg»: настільні ігри для дорослих та дітей 

Достеменно невідомо, де саме вперше з’явилася настільна гра. Найдавніша була знайдена на розкопках у Єгипті та датована 3,5 тисячами років до нашої ери. Відомі своїми настільними розвагами країни Сходу. Наприклад, батьківщиною шахів вважають Індію, а Китай подарував маджонг та ґо. Сучасна історія настільних ігор розпочинається з 1935 року випуском досі популярної гри «Монополія». 

У сьогоднішню еру інтернету та віртуальних розваг настільні ігри залишаються надзвичайно популярними серед дітей та дорослих. Такі розваги об’єднують, дарують відчуття єдності, спільної дії, азарту. Таким чином вдасться весело провести час разом, поділитися щасливими емоціями. Настільні ігри від українського виробника стануть чудовим подарунком для рідних та друзів. 

Які ігри сподобаються українським патріотам

Виробники настільних розваг пропонують різноманітні ігри, які можна підібрати для людей з різними вподобаннями.

  • «Російський військовий корабель іди на дно». Перефразований вислів українських захисників острова Зміїний, який вже став крилатим у світі, ліг в основу гри. Вона має прості правила, розвиває уважність та спостережливість. 
  • «Все буде Україна». Немає жодного сумніву в тому, що українці креативна нація. Гра допоможе перевірити учасників на знання сучасних мемів. Розвага розрахована на дорослих учасників: за кілька секунд потрібно пригадати відповідь на запитання. 
  • «Скажи паляниця». Гра допоможе наймолодшим учасникам правильно вимовляти звуки та слова. Розвага корисна, оскільки розвиває мовленнєвий апарат, уважність, концентрацію. 
  • «Ой у лузі…». Гімн українських січових стрільців відкрив друге дихання завдяки українському виконавцю Андрію Хливнюку. Гра сподобається меломанам, оскільки дозволить проявити знання української музики. На картках вказано назву, кілька рядків з пісні та ім’я виконавця. Потрібно пригадати та заспівати хіт. 
  • «Доброго вечора, ми з України». Ще одна крилата фраза, яку впізнають у всьому світі. Гравцям пропонують «втопити» ворога за допомогою дій безстрашних українців: ромів, які вкрали не один танк, київських «гопників», які не пропустили ворога у свій квартал та ін. 
  • «Знай наших». Розвага розрахована на великі компанії друзів, які можуть розділитися на команди. Щоб перемогти, командам потрібно успішно подолати три раунди. Гра для ерудитів, які знають все про свою країну. 
  • «Карти, мімчики та котики». Смішні питання та необхідність знань національних мемів дозволить розрадити сумну компанію. 
  • «Ебаут.Ю». Розвага розроблена для дорослих учасників, які знають один про одного особисту інформацію. Читаючи твердження на картках, гравці повинні визначити, яке найбільше підходить для друга чи подруги.
  • «Твоя правда, моя дія». Гра розрахована на двох та більше учасників. Потрібно відповідати на непрості запитання та виконувати певні дії. Той, хто відмовляється відповідати чи діяти, програє у поєдинку. 
  • «Хто ж я?». Знайома для багатьох гра, де потрібно вгадати слово, яке визначає гравця. Для зручності учасників передбачені пластмасові обручі. 

Виробник пропонує чимало настільних ігор, не вказаних у списку. З повним асортиментом можна ознайомитися в інтернет-магазині «Strateg». Доставка здійснюється регіонами країни. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments