Авто

10 найпотужніших позашляховиків 2016 року

З моменту появи терміна «позашляховик», минуло чимало часу. А значить, змінилося багато чого і в самих характеристиках автомобілів, які потрапляють в цю категорію. Тим не менш, міць була і залишається одним з основних критеріїв оцінки позашляховика.

1. GMC Yukon Denali

Силова установка цього монстра представлена 8-циліндровим двигуном з робочим об’ємом 6,2 літра і приголомшливою потужністю 420 кінських сил. Повний привід, 8-ступінчаста АКПП і більше шести тонн навантаження без проблем.


2. Bentley Bentayga

Зовсім скоро бренд Bentley відзначить своє сторіччя, як символ розкоші і елітарності в автомобілебудуванні. У наступному році, дана торгова марка обзаведеться абсолютно новим напрямком в особі позашляховиків. І це знову буде не тільки лакшері-дизайн, але ще й міць укупі зі швидкістю. 12-циліндровий бітурбований двигун зможе віддячити свого власника шістьма сотнями «конячок»!


3. Cadillac Escalade

Старт для цієї моделі ще шістнадцять років тому не віщував нічого надуспішного. А сьогодні, Escalade по праву можна вважати еталоном позашляховика з Північної Америки. При всій своїй могутності і розкоші, модель 2016-го року буде однією з найдорожчих в своєму сегменті.


4. Jeep Grand Cherokee SRT

Позашляховий монстр не може похвалитися розмірами, але з лишком компенсує цей недолік продуктивністю і прискоренням. Його «серце» являє собою 8-циліндровий двигун HEMI з робочим об’ємом 6,4 літра і швидкістю розгону з місця до 100 км/год всього за 4,8 секунди.


5. Mercedes-Benz G-Class AMG

Для Mercedes-Benz дана модель є однією з найдорожчих, а також однією з найбільш «довгограючих». Позаду вже близько 35 років і досконалості немає меж. Оцініть: 500 к. с. з восьмициліндрового бітурбованного двигуна з об’ємом 5,5 літра.


6. Mercedes-Benz GL 550

Серія Mercedes-Benz GL була і залишається надзвичайно популярною в Сполучених Штатах Америки. В першу чергу, це пов’язано з шикарними можливостями силової установки і відносно невисокою вартістю. Варто відзначити, що потужність 557 «конячок», безумовно, шикарна. Але ви врахуйте, що споряджена маса автомобіля складає 2,7 тонни. І все ж, розгін до 100 км/год всього за 5 секунд здивує багатьох.


7. Porsche Cayenne Turbo

Якщо вибирати з нашого рейтингу найшвидший позашляховик, то ним цілком може стати Porsche Cayenne Turbo, який досягає відмітки в 100 км/год всього за 3,8 секунди. Це стало можливим, завдяки бітурбованому восьмициліндровому двигуну потужністю 570 к. с.


8. Land Rover Range Rover Sport CBP

Послідовник легендарного рекордсмена Range Rover Sport, який отримав статус найшвидшого позашляховика під час перегонів в Нюрбургринзі минулого року. 550-сильна силова установка з компресорним 8-циліндровим двигуном – одна з головних переваг автомобіля, вартість якого становить трохи більше $100 000.


9. BMW X5 M

X5 завжди вважався витонченим і вишуканим кросовером, але модель 2016-го року можна цілком назвати інженерним дивом, за досить привабливою ціною. Звичайно, авто не дешеве, але якщо порівнювати вартість з можливостями, то перед нами дійсно подвиг німецьких інженерів. До «сотні» BMW X5 M «долітає» всього за 4 секунди. І це з двигуном на 8 циліндрів і об’ємом 4,4 літра! Потужний конкурент Mercedes-Benz AMG.


10. BMW X6 M

Це єдиний автомобіль в нашій добірці, який в буквальному сенсі розмила межі між різними сегментами авто. Зовнішність, що поєднує в собі елементи кросовера і купе, ховає під капотом 567 кінських сил!



Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button