Головна / Людина / Молоді люди зі східної Європи вмирають від серцевих недуг у 5 разів частіше

Молоді люди зі східної Європи вмирають від серцевих недуг у 5 разів частіше

Фахівці стверджують, що жителі східної Європи помирають від хвороб серцево-судинної системи у 5 разів частіше, ніж люди, що живуть на території західної частини Європи.

a309d91708d55ad5aa508de0e881438e

Про це експерти повідомили після проведення додаткового комплексу випробувань і спостережень. Як стало відомо, молоді хлопці та дівчата, які народилися в східній Європі, мають підвищену ймовірність розвитку летального результату через недуг серця. Такий висновок зробили науковці з Всесвітньої Організації охорони Здоров’я. Дослідники стверджують, що в цілому, на сьогоднішній день зберігаються низькі показники смертності в результаті серцево-судинних недуг.

На думку лікарів, значні поліпшення спостерігаються в терапії та профілактики даного типу захворювань. З початку нинішнього століття медики фіксують скорочення нових випадків виявлення інсультів та інфарктів. Проте, фахівці стверджують, що серед повнолітніх молодих людей існує підвищена ймовірність летального результату.

За словами співробітників клінічних центрів, жителі східної Європи вмирають від серцевих недуг у 5 разів частіше, ніж їх однолітки із західної Європи.

Натхнення: healthvesti.com