Фото

15 казкових місць на планеті, від яких перехоплює подих

15 казкових місць на планеті, від яких перехоплює подих
Більшість так звикли до повсякденного ареалу свого проживання, що не виникає навіть думки про те, що на планеті існують фантастичні, просто нереальні місця. Будь то природні утворення, як гори і озера, або створені людьми об’єкти, ці місця варто відвідати, щоб запам’ятати на все життя.

15. Національний географічний парк Данься – Китай

Національний географічний парк Данься
Ці симпатичні схили точно виглядають як несправжні. Але вони існують, і їх можна знайти у Національному парку у північно-західній частині Китаю. Різнокольорові піщані відклади, які носять назву утворень Данься, формувалися більше 24 мільйонів років. За даними журналу Chinese National Geography гори були визнані найкрасивішими.

14. Гора Рорайма – Венесуела, Бразилія, Гайана

Гора Рорайма
Плоска гора Рорайма, яка підноситься над хмарами і має висоту близько 2700 м, дійсно виглядає фантастично. Хоча 80% гори – частини гірського плато, що знаходиться у Венесуелі, фактично вона розташована на кордоні трьох держав: Венесуели, Бразилії та Гайани.

13. Біолюмінисцентна затока – В’єкес, Пуерто-Ріко

Біолюмінисцентна затока
Ні, це не сцена з фільму «Життя Пі». Біолюмінисцентна затока, яка розташована на острові В’єкес, Пуерто-Ріко, наповнена мікроорганізмами, які вночі світяться синім неоновим світлом. Можна навіть орендувати каяк, щоб поплавати по освітленому вночі моря.

12. Чорний ліс – південно-західна Німеччина

Чорний ліс
Багато цікавого можна побачити в Чорному лісі, який розташований в південно-західній частині Німеччини. Весна вважається найвдалішим часом для прогулянок, щоб насолодитися незвичайним пейзажем і весняними квітами.

11. Парк Хітачі-Сісайд – Хітачінака, Японія

Парк Хітачі-Сісайд
Якщо ви відвідаєте парк Хітачі-Сісайд, неодмінно слід прогулятися вздовж незвичайних насаджень, бассії веничної, які восени набувають яскраво червоне забарвлення. Крім цього, в парку можна насолодитися яскравими і красивими тюльпанами і нарцисами. Відвідувачі, які не бажають ходити пішки, можуть насолоджуватися прекрасними краєвидами і красою розважального парку з колеса огляду.

10. Селище Гобітон – Матамата, Нова Зеландія

Селище Гобітон
Нова Зеландія відома і красивими пейзажами, і тим, що тут знімали кіноепопею «Володар кілець». Незважаючи на те, що після зйомок трилогії селище був розібране, його відновили і відкрили для публіки. Можна погуляти по садах, відвідати Гобітон, будиночок Фродо і Шир. Це місце розташоване в околицях Матамата, одного з найпрекрасніших куточків Нової Зеландії.

9. Озеро Хіллер – острів Мідл-Айленд, Австралія

Озеро Хіллер
Ні, це не дефекти зйомки і не Фотошоп. Рожеве озеро дійсно існує. Австралійське озеро, довжина якого складає 600 м, є дивом природи. Вчені досі не можуть пояснити колір солоного озера, але у них багато припущень. Такі озера є в Сенегалі, Канаді, Іспанії та Азербайджані.

8.Дерева Верблюжа колючка – парк Naukluft, Намібія

Дерева Верблюжа колючка
Ця фотографія виглядає як картина, і мимоволі починаєш сумніватися в тому, що такий краєвид можна побачити в реальності. Незвичайною красою, зображеної на фотографії Франса Лентінга, фотографа з National Geographic, можна насолодитися в національному парку Наміб-Науклуфтt в Намібії. Піщані дюни на тлі приглушеного кольору дерев набувають яскраво помаранчевого кольору на світанку.

7. Озеро Флатхед – Монтана, США

Озеро Флатхед
Найбільше прісноводне озеро США на захід від річки Міссісіпі знаходиться в північно-західній частині Монтани. Довжина озера Флатхед більше 3 км. Коли вода спокійна, то вона настільки прозора, що чітко видно дно. Поплавати в такому озері – одне задоволення.

6. Великий призматичне джерело – Вайомінг, США

Великий призматичне джерело
Думаєте, що це пейзаж з іншої планети? Різнобарвне, гаряче призматичне джерело знаходиться на Землі, в Національному парку Йеллоустоун у Вайомінгу. Це найбільший гаряче джерело в США і третє за величиною в світі.

5. Двері в пекло – Дарваза, Туркменістан

Двері в пекло
Іноді помилки можуть бути красивими, але страшними. Місцева визначна пам’ятка «Двері в пекло», яка знаходиться в Дарвазе, Туркменістан, це палахкотлива діра в землі, яка горить вже більше 40 років. У 1971 році працівники газодобувної галузі подумали, що безпечніше буде підпалити поклади газу під землею, ніж видобувати його тут.

4. Реальність «Мовчазної гори» — Сентрейлія, Пенсільванія

Сентрейлія
Фанатам відео гри «Мовчазна гора» добре відоме туманне містечко, в якому відбуваються жахливі речі. Але прототип міста реально існує, це місто-привид Сентрейлія, Пенсільванія. Чому крізь тріщини в землі виходить дим по всьому місту? У 1962 році на місцевій шахті сталася пожежа, і досі шахта димить.

3. Кришталева печера – Скафтафелл, Ісландія

Кришталева печера
Якщо подивитися на Кришталеву печеру Скафтафелла, то можна уявити себе в іншому світі. Але нехай назва не вводить в оману, так як печера не зроблена з кришталю – вона крижана.

2. Поля тюльпанів – Голландія, Нідерланди

Поля тюльпанів
Голландія спеціалізується на квітковому бізнесі, а в тому числі і вирощуванні тюльпанів. Прекрасними пейзажами можна насолодитися, відвідавши країну в середині квітня.

1. Гори Тіанзі – провінція Хунань, Китай

Гори Тіанзі
Гори Тіанзі — це великі мармурові піки висотою в кілька сотень метрів. Відвідувачі можуть скористатися канатною дорогою, щоб помилуватися красотами цього незвичайного місця.

Натхнення: www.novate.ru

Кнопка «Наверх»