Ґаджети

3-колісний електровелосипед для дорослих (6 фото + відео)

Індустрія електричних транспортних засобів з кожним днем набирає все більше обертів. Особливо часто новинки з’являються серед велосипедів. Так, на майданчику Indiegogo повним ходом йде збір коштів на виробництво 3-колісного транспортного засобу. Але не подумайте, що для дитини. Виріб під назвою Liberty Trike призначений для дорослих. Керуючи цим транспортним засобом, зовсім не потрібно тримати рівновагу і старанно крутити педалі. Liberty Trike оснащений електродвигуном на 750 Вт, а заряду акумулятора вистачить на 39 км шляху. Відновлюється джерело живлення за 3 години.

Триколісний велосипед здатний перевозити загальний вантаж вагою 136 кг (це може бути один огрядний водій і пасажир або людина з невеликим вантажем) і легко долає гірки з ухилом до 18%. Максимальна швидкість пересування становить 18,5 км/год. Сам винахід важить 32 кг, при цьому він може бути розділений на дві частини по 16 кг – зручна функція, коли його потрібно перевезти або підняти по сходах.

Електровелосипед Liberty Trike в рамках проекту вже набрав потрібну суму для початку виробництва. Якщо є бажання придбати виріб в своє користування, то по передзамовленню трицикл обійдеться в $1199. Після релізу в жовтні 2016 року його вартість складе $1998.

Джерело: indiegogo.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button