Ґаджети

Вчені знайшли спосіб перетворити смартфон в детектор брехні

Вчені створили унікальну програму, яка може перетворити звичайний смартфон в детектор брехні. Про це повідомили західні новинні агентства.

За даними фахівців, їх винахід отримав назву Transdermal Optical Imaging. Він визначає рівень психологічного занепокоєння за кількістю проявлених судин на обличчі. Після цього алгоритм в софті вираховує відсоток ймовірності того, що людина сказала не правду.

Даний стартап був запущений вченими з Торонто. На думку фахівців, програма стане корисною не тільки співробітникам правоохоронних органів, які зможуть проводити допити навіть на місці злочину, але і для звичайних пересічних громадян у побуті. Подібна програма з’явиться в мережі не раніше наступного року, так як зараз вона проходить перші тестування на людях і демонструє відмінні результати.

Вчені підкреслили, що дана методика не є достовірною на 100 відсотків, через що не може бути використана в якості доказів. Правоохоронці зможуть лише проводити попередні дослідження, однак посилатися на них не будуть. Також аналіз можна проводити таємно, без відома людини, чиє обличчя аналізується.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button